Lost (Ztraceni)
90/100 - 292×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Alex Rousseau

Alex Rousseau

Nedobrovolná členka Druhých.

Sezóny 5
2006 - 2010

Známá fakta

Narodila se na ostrově, ale po narození byla unesena Druhými a odtržena od své matky. Za jejího otce se prohlašuje Ben, ale zdá se, že mezi Danielle a Benem žádný vztah nikdy nebyl (při setkání se nepoznali).

(Alex dlouho nevěděla, kdo je její matka. Foto: ABC)

Na ostrově

Alex je dcerou Danielle Rousseau, která sice žije s Druhými, ale neví o své minulosti a s plány Druhých často nesouhlasí. Jejím přítelem je Karl. Pomohla utéct Claire a později také Kate a Sawyerovi, ale musela zůstat s Druhými. Teprve, když podala skrz Karla ostatním zprávy o útoku Druhých, Ben ji „vydědil“. Mohla se tak poprvé setkat se svojí matkou. Při rozdělení na tábory se přidala k Lockeovi, nechala se ovšem přesvědčit Benem, aby se vydala skrýt do Chrámu. Je ale zajata Keamym, který, když vyjednává s Benem, chladnokrevně při neúspěchu Alex zastřelí. Když se Ben vrátí na ostrov letem Ajira Air 316 a je „souzen“ Monstrem, bere na sebe Monstrum podobu právě mrtvé Alex.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama