S12E08: Love Kills

S12E08: Love Kills

Když NCIS vyšetřuje vraždu muže, který měl odhalit zdroj masivního pašování, hlavním podezřelým se stane starý známý, jenž odhalí pravý důvod jeho návratu. A Deeks se potýká s tréninkem, aby se mohl stát agentem NCIS.

sk
11.1.2021
5 890 000
43 minut

Základní info:

Režie: Dan Liu
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Mariela Garriga (Pietra Reyová), Nicki Micheaux (Effie Carlsonová), P.J. Marino (manažer motelu) a Erik Palladino (Vostanik Sabatino), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Deeks dostává pořádně do těla, aby uspěl i u fyzických zkoušek na agenta NCIS, mezitím se nám vrátil náš oblíbený agent CIA, Sabatino, takže trable na sebe nenechají dlouho čekat. Sam a Callen rozhodně zahálet nebudou.

23.1.2021 | 11:45:23

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama