NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) S12E08: Love Kills

S12E08: Love Kills

S12E08: Love Kills

Když NCIS vyšetřuje vraždu muže, který měl odhalit zdroj masivního pašování, hlavním podezřelým se stane starý známý, jenž odhalí pravý důvod jeho návratu. A Deeks se potýká s tréninkem, aby se mohl stát agentem NCIS.

cz sk
11.1.2021
5 890 000
43 minut

Základní info:

Režie: Dan Liu
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Mariela Garriga (Pietra Reyová), Nicki Micheaux (zástupce šéfa DOJ Effie Carlsonová), P.J. Marino (manažer motelu) a Erik Palladino (Vostanik Sabatino), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Deeks dostává pořádně do těla, aby uspěl i u fyzických zkoušek na agenta NCIS, mezitím se nám vrátil náš oblíbený agent CIA, Sabatino, takže trable na sebe nenechají dlouho čekat. Sam a Callen rozhodně zahálet nebudou.

23.1.2021 | 11:45:23

Stav překladu

Epizoda S12E11: Russia, Russia, Russia

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Reklama

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás