S14E14: Shame

S14E14: Shame

Když je poddůstojník nalezen mrtvý spolu se zjevným sebevražedným dopisem, tým NCIS musí prozkoumat záhadu kolem jeho smrti. A Callen a Anna začnou plánovat svatbu a Sam si od srdce popovídá s dcerou.

cz sk
6.3.2023
4 280 000
43 minut

Základní info:

Režie: Daniela Ruah
Scénář: Sam Block a Jamil Akim O'Quinn
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Bar Paly (Anna Kolchecková), Kavi Ramachandran Ladnier (Shyla Dahrová), Kayla Smith (Kamran Hanna), Marco Martinez (velící hlavní poddůstojník Jalen Hughes), Joy McElveen (hlavní poddůstojník Kemi Adebayová), David Figlioli (Rondel Fryer), Rosanna Pansino (Tara Walkerová), Heather Grace Hancock (Robin Wassnerová), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Velká záhada, jak noha… USS Alliagence, opět. Samozřejmě úcta, čest a sláva, až na fakt, že jen za posledního půl roku tam „lodníci“ spáchali už tři „sebevraždy.“ V tom se do toho bude muset vložit NCIS LA. A jéje, oficiální postup je kde?! Nejprve tam měl být JAG. Vážně mi chybí Harmonn a MCKenseeová. Bingo jsou příprava svatby Calena. Jó tak to je skutečný nářez!

9.7.2023 | 20:29:32

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama