S14E19: The Reckoning

S14E19: The Reckoning

Když jsou za bílého dne zastřeleni a zabiti čtyři lidé, včetně důstojníka CIA, tým NCIS má podezření, že útoky mají něco společného s DRONA. A Pembrook se setkává s Callenem a dává mu více nahlédnout do jeho minulosti.

cz sk
8.5.2023
4 490 000
44 minut

Základní info:

Režie: Frank Military
Scénář: Frank Military
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Philip Anthony-Rodriguez (důstojník CIA Rafael Cortes), Scott Christopher (důstojník CIA Chris Behr), David DeSantos (Anthony Beltran), John Marshall Jones a Jere Burns (Howard Pembrook), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Kruh se uzavírá. Vše kolem minulosti Callena alis Grishi tedy čísla Sedmnáct vrcholí právě teď. Bude se střílet, někdo bude zraněn, někdo umře a vůbec nic moc… Ps. Kupodivu Sam Hanna je zrovna mimo.

26.8.2023 | 17:15:17

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama