Dang

Dang

Vietnamský obchodník s lidmi, který připravil past na Hetty.

Sezóny 1
2018 - 2019

Dang byl známý vietnamský obchodník s lidmi a vysoce postavený zločinec. Zajímal ho pouze zisk a ty, podle kterých už mu nebudou užiteční, nechal předhodit svému tygrovi.

Velké peníze chtěl získat z odchytu Henrietty Langeové, kterou nalákal do Vietnamu, když zajal jejího bývalého kolegu z vietnamské války, Harrise Keanea. Když ji zajal, málem nechal Keanea přehodit tygrovi, ale nakonec se slitoval. Nicméně Hetty brutálně vyslýchal a poté ji předhodil muži se slunečními brýlemi, aby ji mučil; Hetty mu slíbila, že ho zastřelí. Díky prozřetelnosti Hetty, která za sebou nechala vodítka, aby ji mohlo být možné najít, Dang byl nakonec zajat údernou jednotkou složenou z Hettiných bývalých kolegů z války a Úřadem tajných projektů. Dang poté arogantně poznamenal, že Hetty lhala, když ho chtěla zastřelit. Nicméně ta mu prozradí, že pro něj připravila odlišný trest – předhodila ho jeho tygrovi a chladně mu odvětila, že ho uvidí v pekle.

Objevil se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama