NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Dang

Dang

Dang

Vietnamský obchodník s lidmi, který připravil past na Hetty

Sezóny 1
2018 - 2019

Dang byl známý vietnamský obchodník s lidmi a vysoce postavený zločinec. Zajímal ho pouze zisk a ty, podle kterých už mu nebudou užiteční, nechal předhodit svému tygrovi.

Velké peníze chtěl získat z odchytu Henrietty Langeové, kterou nalákal do Vietnamu, když zajal jejího bývalého kolegu z vietnamské války, Harrise Keanea. Když ji zajal, málem nechal Keanea přehodit tygrovi, ale nakonec se slitoval. Nicméně Hetty brutálně vyslýchal a poté ji předhodil muži se slunečními brýlemi, aby ji mučil; Hetty mu slíbila, že ho zastřelí. Díky prozřetelnosti Hetty, která za sebou nechala vodítka, aby ji mohlo být možné najít, Dang byl nakonec zajat údernou jednotkou složenou z Hettiných bývalých kolegů z války a Úřadem tajných projektů. Dang poté arogantně poznamenal, že Hetty lhala, když ho chtěla zastřelit. Nicméně ta mu prozradí, že pro něj připravila odlišný trest – předhodila ho jeho tygrovi a chladně mu odvětila, že ho uvidí v pekle.


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S12E14: The Noble Maidens

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás