Mowahd Dusa

Mowahd Dusa

Sudánec, kterého Sam dovezl do USA jako malé dítě.

Sezóny 2
2010 - 2011

Mowahd „Moe“ Dusa je Súdanec, kterého přivedl jako dítě do USA Sam Hanna (který v té době sloužil jako Navy SEAL). Sam byl na misi v Čadu, kde měl zachránit cizí lékařské pomocníky a zabil otce Moea, který byl jedním z jejich únosců. Ačkoli Sam s Moe zůstaval v úzkém kontaktu, neadoptoval ho a Moe místo toho žil s pěstounskými rodiči.

Poprvé se objevil v díle Breach a později se, poté co zjistil, že Sam zabil jeho otce, přidal k islámistické militantní skupině. Později je viděn v díle Found, kde jedním z islámistických vojáků, kteří drží agenta Vaila v zajetí.


V díle Lockup, poté co byl poslán do vězení kvůli únosu Dominica Vaila, které vyústilo v jeho smrt, ho NCIS přesvědčí, aby se ve vězení dostal do islámského gangu a oni se tak mohli dostat k podezřelému vůdci teroristů. Akce se ale nepodařilo a Moe byl na konci dílu kvůli informacím mučen a popraven vůdcem teroristů. Jeho smrt zanechal Sama poničeného a přísahal, že se pomstí. Hetty mu slíbila, že dostane jednoho dne příležitost.

Objevil se v dílech:

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama