Marcie Warrenová

Marcie Warrenová

Investigativní novinářka.

Sezóny 2
2021 - 2021

Marcie Warrenová je investigativní novinářka. Přijde za Gibbsem, poté co je suspendován. Gibbs se s ní nechce prvně bavit, ale poté co si ji proklepne, a Marcie ho zaujme tím, že ví něco o vyrábění lodí, dá jí šanci. Marcie pak napíše do novin příběh, za co byl Gibbs suspendován a co za jeho činy stálo.

Jenže to nebyl hlavní důvod, proč Marcie za Gibbsem přišla. Chtěla, aby se koukl na vraždu dítěte její kamarádky. Nezdálo se jí, že by vrahem byl ten, koho nakonec soud odsoudil. Gibbs jí dá po prozkoumání za pravdu. Jenže po dalším pátrání objeví, že se jedná o sériového vraha a smrtí má na svědomí mnohem víc. Jenže vrah o nich zjistí, takže se Gibbs rozhodne vést vyšetřování sám, aby se Marcie něco nestalo.


(Foto: CBS)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S20E02: Daddy Issues

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.¨

Nové postavy

V průběhu 18.-20. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama