NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Ned Dorneget

Ned Dorneget

Ned Dorneget

Zvláštní agent NCIS

Sezóny 3
2011 - 2015

Zvláštní agent Ned Dorneget je probační agent, který se poprvé objevil v 9. řadě v díle Sins of The Father. Zbytek týmu mu říká „Dorney“ a často pracuje ve skladu důkazů, i přes to že se chce stát terénním agentem. V díle Need to Know Gibbs rozhodne, že už je připravený a dá mu jeho první terénní práci. Podobně jako byl McGee v jeho dnech probačního agenta cílem Tonyho vtípků, tak i Dorneget si musel spoustu jízlivých vtípků od Tonyho vyslechnout (hlavně v díle Prime Suspect). Poté se objevil až po dvou letech v díle Troll, kde bylo odhaleno, že se stal plným zvláštním agentem NCIS a pracuje pro Kyberdivizi NCIS. V díle The Lost Boys je zabit v Káhiře při teroristickém bombovém útoku, který zabije hromadu lidí v hotelu. Jeho matka, důstojnice CIA Joanna Teagueová, v následujícím díle pracovala společně s NCIS na tom, aby dostali teroristickou skupinu zodpovědnou za jeho smrt.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz66%
Odhadované dokončení dnes 22:00
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás