S12E22: Troll

S12E22: Troll

Zvláštní agent Ned Dorneget z kyberoperací NCIS pomůže týmu, když je zavražděn praporčík z kanceláře námořního zpravodajství. A tým zjistí, že se Jake a Gibbs stali dobrými kamarády.

cz sk
28.4.2014
14 850 000
44 minut

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: Scott Williams
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Sean Murray (Tim McGee), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Matt Jones (Ned Dorneget), Anil Kumar (Adem Korkmaz), Bernardo de Paula (Alfredo Montez), Erica Tazel (trenér Curry), Ryan Sands (kapitán), Marci Simon (paní Simeková), Jessica Garza (Layna Korkmazová), Heather Sossaman (přítelkyně v bistru), Kevin Fonteyne (přítel v bistru) a Jamie Bamber (Jake Malloy), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sidi

Díky, a zase čekání, .....

2.5.2015 | 19:09:28
ZuziJ

Simek – zeby potomek ceskych imigrantu? :)

29.4.2015 | 15:01:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama