Prison Break (Útěk z vězení) Bude tentokrát hrát Lincolnovo tetování v seriálu velkou roli?

Bude tentokrát hrát Lincolnovo tetování v seriálu velkou roli?

Bude tentokrát hrát Lincolnovo tetování v seriálu velkou roli?

Dominic Purcell se pochlubil na svém instagramu tetováním, které nápadně připomíná to Michaelovo z první sezóny. Má to nějakou spojitost s novou řadu? Dle statistik je navíc Prison Break nejočekávanějším seriálem stanice FOX.


6 0
25.9.2016

Prison Break se vrátí na obrazovky v lednu 2017 a očekávání fanoušků jsou opravdu obrovská. Ještě aby ne, Prison Break společně s Heroes a seriálem Lost patří ke zlaté generaci seriálů, které lámaly rekordy ve sledovanosti. Dle průzkumu ListenFirstMedia je Prison Break nejočekávanějším letošním seriálem stanice FOX.

Podle průzkumu je Prison Break až 20krát očekávanější novinkou než ostatní seriály. Celý štáb a herci pochopitelně cítí nervozitu a Wentworth Miller prohlásil, že se obecně cítí za celý projekt zodpovědný. Podobně je na tom i Dominic Purcell, který chválí seriál, kde se dá. Za normálních okolností by šlo o klasické vyjádření herců, ale u Dominika to příliš není zvyklé, že chválí seriál, ve kterém hraje.


U Dominica ještě chvíli zůstaneme. Purcell se na svém instagramovém účtě často chlubí svým bujarým tetováním, které má na celém těle. Fanoušci začali spekulovat, zda jeho záměrné ukazování tetování neznamená něco víc. V první řadě měl Michael Scofield na svém těle vytetovaný celý plán útěku z vězení. Můžeme se něčeho podobného dočkat u Lincolna?

Zřejmě se jedná pouze o přání fanoušků. Lincoln si pochopitelně bude muset naplánovat, aby Michaela dostal z jemenského vězení a následně ze země, ale zatím se nezdá, že by mu v tom pomohlo zrovna tetování. Navíc Dominic je už sám od sebe potetovaný dost, takže by vizážisti měli ještě větší práci, že by mu museli nejdříve tetování zakrýt a následně na tělo nanést nové pro seriál.

Wentworth Miller v prvních čtyřech sériích si často stěžoval na časově náročné nanášení tetování, proto tvůrci během čtvrté řady vymysleli vhodnou kličku a Michaelovi bylo tetování odstraněno hned v úvodu čtvrté řady. Nehledě na to, že s přibývajícími řadami tetování ztratilo svůj význam, protože na něm byl pouze plán útěku z věznice Fox River, a třetí a čtvrtá řada se už věnovala jinému tématu.

Diskuze /2

Wolko123

Nie je to náhodou Fox a nie NBC?

25.9.2016 | 19:46:43
Zmiaz

Ja nechci znit zle, ale opravdu netusim, k cemu by zrovna Lincolnovi bylo nejake zasifrovane tetovani… povezme si to otevrene, on nebyl zrovna nejchytrejsi :D A kor po tom, co z nej udelali v poslednich dvou serii, takze dle meho tetovani se serialem fakt nesouvisi.

3.11.2016 | 15:53:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie