Prison Break (Útěk z vězení) České titulky k finálové epizodě Behind The Eyes

České titulky k finálové epizodě Behind The Eyes

České titulky k finálové epizodě Behind The Eyes

A je to tady. Konec páté řady je u konce a vy si můžete i s českými titulky vychutnat, jak Michael Scofield ve finále dopadne. Titulky stahujte v profilu epizody Behind the Eyes. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Přejeme vám příjemnou zábavu u zatím posledního dílu seriálu.

14 0
1.6.2017

Diskuze /8

frozen

vsimli ste si johna abruzziho na konci finale ?

#5 dadunca #6 kadyJR
1.6.2017 | 13:19:26
Kudelkator

Celé zlé :( uspěchané, dějově ploché, zlé. Finále naprosto zruinovalo už tak chabou sérii. Legendární návrat kultu se tedy bohužel vážně nekonal… teď už jen zbývá doufat, že se nám vrátí Lost a vymyslí něco dechberoucího.

#3 FanArrow
1.6.2017 | 15:27:26
FanArrow

#2 Kudelkator: Ne asi na konci mě to připomnělo konec Rychle a zběsile 5 jak tam seděl Michael s Lincem v trávě a koukali se na svoje ženy,sere mě že musel umřít Whip a T-bag šel zpátky do lochu, pak to že Sucre a C-not vůbec nebyli na konci nejlepší kámoši Michaela a vůbec tam neměli žádný prostor strašně urychlené hrozně to dojebali!!! scéna s Whipem jak ho zabila ta čupka hodně trapný agenti Poseidona vtip? tam se říkalo nejlepší agenti přitom vůbec nebyli nebezpečný úplně zbytečné postavy to agenti od společnosti to byli esa a ne tohle, hodnocení 4/10 nové postavy to pohřbili.

1.6.2017 | 18:39:14
Zilwicky

Moc som diane okolo serialu nesledoval takze musim sa opytat – ake mala stanica s touto serialou vlastne plany? Co tymto chceli dosiahnut? Lebo nic ine okrem „vyskusame co nam este u divakov prejde“ ma nenapadá. Prislo mi to naozaj ako úplne zbytocna seria serialu ktory uz dávno skoncil (a dobre).

Inak súhlasim s FanArrow – strasne uponahlane.

Troska mimo mísu ale – tuto je krasne vidiet co sa (vacsinou) stane ked sa niekto snaží „vzkriesit“ serial. Takze ludia, modlite sa aby ich to nenapadlo spravit napr. s Firefly. To by dopadlo este 3× horsie.

1.6.2017 | 20:18:02
dadunca

#1 frozen: myslis v ty cele nahore, opreneho o zed? to mohl i nemusel byt on

#6 kadyJR
1.6.2017 | 21:46:18
kadyJR

#1 frozen:
#5 dadunca: To byl on :D A ten jeho kamos :) to by me zajimalo vysvetleni k tomu :D

1.6.2017 | 21:56:47
carlmichael

Proč mě připadá, že použili záběry z první sezóny a zapomněli, že v nich je postava, co už má být mrtvá :D

1.6.2017 | 22:51:03
Sevin

Všechny záběry z Fox River jsou z 1. řady, tudíž většinu, možná i všechny záběry jsou už viděli a byly použity v seriálu. A ano, je to John Ambruzzi :)

2.6.2017 | 0:23:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie