Prison Break (Útěk z vězení) Má stále šanci vztah Michaela a Sary? A vrátí se Bill Kim?

Má stále šanci vztah Michaela a Sary? A vrátí se Bill Kim?

Má stále šanci vztah Michaela a Sary? A vrátí se Bill Kim?

Michaelova smrt rozdělila Saru a Scofielda před sedmi lety, ale to se může změnit. Sara je sice aktuálně provdaná za Jacoba, ale zpráva, že její bývalý muž je stále naživu, může leccos změnit. Dále přinášíme informace o spekulacích ohledně návratu postavy Billa Kima.


4 0
28.2.2017

Michael Scofield je většinou své rodiny považován za mrtvého, ale vše se změní hned v první epizodě páté řady s názvem Ogygia. Sara Tancredi, která vychovává Michaelova syna, je vdaná aktuálně za Jacoba. Dočkáme se tak klasického seriálového klišé, kdy si žena uvědomí, že její první muž je ten pravý?

Možná. Na Valentýna fanoušci položili tvůrcům otázku, zda existuje nějaká šance, že se dá Michael se Sarou opět dohromady. Tvůrci odpověděli lišácky, že Michael je přeci ve vězení (nebo je mrtvý) a Sara je vdaná za Jacoba. Tato odpověď nám moc neřekne, ale pojďme si rozebrat nejpravděpodobnější scénáře, jak skončí milostný trojúhelník Michael-Sara-Jacob.


Fanoušci budou pochopitelně chtít, aby se Sara s Michealem dala opět dohromady. Jacob asi těžko zastíní Michaelovu silnou popularitu u fanoušků. Problémem celého vztahu je tedy Jacob. Ten ale pochopitelně může umřít. Pokud bude zapojen do děje, může Michaelovi a Lincolnovi pomoci dostat se z Jemenu a při cestě se obětovat, nebo být zabit. Tím by se tak pro Michaela otevřely volné dveře. Druhá možnost je ta, že Jacob je celou dobu tyran, kterého Sara nemá ráda, a tak osamělá manželka Michaelův příchod jen uvítá.

(Hlavní hvězdy seriálu si spolu rozumí. Foto: Fox)

Poslední a možná nejvíc okatá možnost, kterou tipujeme, je ta, že Jacob bude padouchem, který ví o tom, že Michael žije a postaral se, aby hnil ve vězení v Jemenu. Celou dobu bude spolupracovat s teroristy a snažit se, aby se Michael do USA nikdy nevrátil a neshledal se opět se Sarou a svým synem. V komentářích nám dejte vědět, jak si myslíte, že vztah Michaela a Sary dopadne.

V posledních dnech se hovořilo o tom, že by se do seriálu mohl vrátit Reggie Lee, který v druhé sezóně ztvárnil Billa Kima, agenta Společnosti. Ten byl ve finále druhé řady v epizodě Sona zabit, tak se může zdát divné, proč by se do seriálu vracela mrtvá postava. Michaelovi a Sáře se ale už podařilo vstát z mrtvých, tak proč by se nemohl vrátit i Kim. Reggie ale potvrdil, že se do seriálu nevrátí:

Myslím, že Bill Kim je stále na dně jezera s pěti miliony dolarů. A je mrtvý. Takže tyto zvěsti jsou úplně mimo, nevrátím se do seriálu Prison Break. Bylo by skvělé, kdybych si mohl svou roli zopakovat, ale má postava je skutečně mrtvá.

Jak podle vás skončí vztah Michaela a Sary? A jaký bude Jacob? Uvítali byste návrat Billa Kima?

Diskuze /9

Kimberlly

To by bol vrchol, keby záhadne prežil aj on! :D

#3 Majo23
28.2.2017 | 16:42:24
Cermb0

Radši ať se vrátí Mahone…

#6 Majo23
28.2.2017 | 18:54:55
Majo23

#1 Kimberlly: A v poslednej časti sa z nenazdajky vráti aj Bellick :)

28.2.2017 | 20:55:28
Majo23

A Jacob si myslím, že nebude záporná postava, to mohol rovno Michaela nechať zabiť, prečo by ho posielal do Yemenu. No uvidíme, ako to bude.

28.2.2017 | 21:02:24
scottt1

Dalsia moznost moze byt aj ta, ze Sara ostane s Jacobom.

28.2.2017 | 22:24:32
Majo23

#2 Cermb0: Presne.

28.2.2017 | 23:02:21
lukas14

prave teraz uputavka na 5.4.2017 na prison break vyzera to ze jojka bude hned 5 vysielat prison break najnovsiu seriu :) je mi to divne ale asi to tak bude nakolko ukazovali trailer ktory je najnovsi!

#8 Majo23
24.3.2017 | 21:02:25
Majo23

#7 lukas14: áno, je to tak, jojka to bude vysielať.

27.3.2017 | 15:27:42
lilith23

No takto, Michael mal predsa na náhrobku „husband“, to znamená, že keď sa so Sarou vzali a jeho prehlásili za mrtveho, tak je vdova a mohla sa znovu vydať. Lenže keď Michael žije, jej druhá svadba je logicky neplatná. Už len zostáva otázka ako sa s tým Jacob vyrovná. Ešte je tu možnosť že bez slova odíde a nechá ich tak :D

4.4.2017 | 8:41:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie