Prison Break (Útěk z vězení) Objevil se John Abruzzi ve finále páté řady?

Objevil se John Abruzzi ve finále páté řady?

Objevil se John Abruzzi ve finále páté řady?

Pokud už jste viděli finále páté řady s názvem Behind The Eyes, možná jste zpozorovali velice nenápadnou scénu, ve které se objevila nám dobře známá osoba. Byl to John Abruzzi? Pakliže ano, jak je možné, že je naživu, když zemřel během druhé série? Nebo se jedná o omyl?


9 0
10.6.2017

Pozorní fanoušci si jistě všimli, že v úplně poslední scéně páté řady je na kratičký moment vidět osoba, která se nápadně podobá herci Peteru Stormareovi, který si v prvních dvou řadách zahrál mafiána Johna Abruzziho. Všechny fanoušky seriálu můžeme uklidnit – John Abruzzi je stále mrtvý a Peter Stormare si v páté řadě nezahrál.

Co měl tedy znamenat ten záběr na konci epizody? Postavit si či pronajmout kvůli pár sekundám na televizních obrazovkách celý blok věznice by stálo studio velký obnos peněz, a tak se rozhodli jít na situaci trochu jinak. Použili záběry z první řady. Zřejmě si ale asi nevšimli, že právě v jednom záběru je John Abruzzi, dávno mrtvá postava, s Gusem Fiorellem. Jedná se tedy o chybu v seriálu. Není to pomrknutí po šesté řadě, jak si někteří fanoušci mohli myslet. Na celou finální scénu se můžete podívat v přiloženém videu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

WolverineCzE

Nejdřiv jsem mně spiš připominal trošku Micheala az po 2. jsem si to všiml

10.6.2017 | 20:43:29
_koKos

to byl borec na konec už tak „úchvatnýho“ dílu…a říkám to i přes to, že PB miluju…

#3 Trepy
11.6.2017 | 10:50:56
Trepy

#2 _koKos: co dál se ti nelíbilo?

#4 _koKos #5 _koKos
11.6.2017 | 20:41:18
_koKos

#3 Trepy: já sem vlastně nepochopila celej Michaeluv plán. Nedává to smysl… pokud povolal T-baga aby zabil Jacoba, kdy a jak to měl vlastně udělat? Pokud se chtěl Michael očistit, musel logicky Jacob skončit v lochu, kde by ho T-bag asi těžko zabil, pokud by nezabili Whipa…což snad v plánu nebylo..?? Prostě T-bag byl zbytečnej a Whip jako Michaelova pojistka…?

11.6.2017 | 21:47:42
_koKos

#3 Trepy: oblbnutí kamery tetovačkou ani nezmiňuju :D

#6 Kiktak
11.6.2017 | 21:51:27
Kiktak

#5 _koKos: no whip byl T-bagovuch syn takže možná asi proto skončil t bag v lochu zabil tu blondýnu a přišla tam FBI tak ho zavřeli no Jacob zabil jeho syna a pro jacoba bylo velmi špatné to že chytl celu zrovna kde byl T-bag to byla náhoda podle mě

23.7.2017 | 2:20:21
Shimanova

Je to Abruzzi, jenže je to použitá scéna z první řady.

31.8.2017 | 22:59:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie