Prison Break (Útěk z vězení) Zachrání Fernando Sucre Michaela z Jemenu?

Zachrání Fernando Sucre Michaela z Jemenu?

Zachrání Fernando Sucre Michaela z Jemenu?

Již před vysíláním páté série bylo dopředu avizováno, že většina původních postav se do seriálu Prison Break vrátí. Sice jsme už viděli všechny, které jsme měli, ale někteří z nich nedostali příliš prostoru. To je přesně případ právě Sucreho. Nemusíte ale zoufat, jeho velká chvíle už brzy přijde.


13 0
16.5.2017

Fernando Sucre se v páté sezóně zatím moc neohřál. Viděli jsme ho pouze v epizodě Ogygia, kdy se chtěl společně s Lincolnem Burrowsem a C-Notem vydat do Jemenu. Lincoln ho ovšem zastavil a řekl mu, ať zůstane ve Státech. Také mu sdělil, že možná bude jeho pomoc ještě potřebovat. Tato věta samozřejmě nebyla jen zavádějící. Sucrův čas teprve přijde.

Tvůrci potvrdili, že v závěru páté řady se Fernanda ještě dočkáme. Michael bude ještě jednou v životě potřebovat jeho pomoc. A v jaké souvislosti by to mělo být? Určitě si vzpomínáte na rozhovor mezi Lincolnem a Sucrem v epizodě Ogygia, kde Sucre vyprávěl, že pracuje na nákladní lodi. Tento rozhovor nebyl v seriálu jen tak pro nic za nic. Měl své opodstatnění.


(Sucre a Lincoln v úvodu páté řady. Foto: Fox)

Zatím se předpokládá, že Sucre by měl být právě tím, který partu zachrání a dostane je zpět do Států. Nesmíme zapomínat, že Michael Scofield je pro zbytek světa mrtvý, navíc jeho tvář je známá pod teroristickým jménem Kaniel Outis. Lincoln aktuálně nemá svůj pas a nejrůžovější to nebude ani v případě Whipa a Jae, kteří jsou hledanými zločinci.

Cesta zpět do Států bude formální cestou velice obtížná. Právě v tuto chvíli by se měl dostat na scénu Fernando Sucre, který by mohl skupinu propašovat pomocí nákladní lodi. Není úplně zřejmé, zda to už bude v příští epizodě ve Wine-Dark Sea, kdy naši hrdinové se již na nějakou loď podle traileru vydají. Je možné, že se dostanou s lodí pouze do Evropy, odkud už jim pomůže Sucre.

Chybí vám Fernando v seriálu? Jste rádi, že se vrátí? Zachrání podle vás partu a převeze je zpět do Ameriky?

Diskuze /8

VayoriSîn

Určitě se všichni těšíme na Fernandův návrat, stejně tak, jako se těšíme na události nadcházející do zbytku série. Očekávám poslední díly těžce nabité akcí a událostmi rozuzlující zápletku seriálku, tak do toho :).

16.5.2017 | 23:13:55
Cermb0

Těch 9 dílů je hrozně málo… :(

17.5.2017 | 0:13:37
Erwell

Je to fakt málo a mrzí mě, že tam zatím Sucre nebyl. :( Těšila jsem se na něj.

#4 Majo23
17.5.2017 | 0:15:24
Majo23

#3 Erwell: Mna tiež mrzí, že tam nebol, ale asi by tam bol zbytočný. Tak snád dostane v nasledujúcich epizódach aj s t-bagom vačší priestor.

17.5.2017 | 0:53:50
KreativLooks

Sleduji na Instagramu sucreho a často dává stories z natáčení společně s t-bagem takže předpokládám že jde o další sérii :)

#7 edison87
17.5.2017 | 8:52:46
zdendaz

Já věřím, že to tak bude, že je Sucre někam převeze, ale ne hned z Jemenu. Mě by mimo jiné hodně zajímalo jakou úlohu tam bude mít T-Bagova nová ruka, protože mu jí někdo (Kaniel Outis) asi nezaplatil jen tak…

#8 Ischka
17.5.2017 | 11:56:38
edison87

#5 KreativLooks: Robert Knepper, Amaury Nolasco a Jodi Lyn O'Keefe (Gretchen) bohužiaľ nenatáčajú 6. sériu PB, ale film s názvom Bleed. Fox v pondelok oznámil, že v nasledujúcej sezóne 2017/2018 neplánujú 6. sériu PB, ale do budúcnosti ju úplne nevylúčili. Viac info tu: http://deadline.com/…-1202093623/

17.5.2017 | 14:37:38
Ischka

#6 zdendaz: Možná výčitky svědomí? Víme jaký je :) nemyslím, že by se za těch sedm let moc změnil.

17.5.2017 | 20:48:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie