Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Aline Penhallow

Aline Penhallow

Dcera konzulky Penhallowové.

Sezóny 2
2017 - 2019

Aline je mladá Lovkyně stínů, jejíž matkou je konzulka Jia Penhallowová. V mládí se spřátelila se sourozenci Lightwoodovými a Jacem a ačkoliv se později už tak často nevídali, byli si stále blízcí.

V roce 2016 se Aline a zbytek její rodiny strachuje o Sebastiana Verlaca, který je Alininým bratrancem. Ten totiž znenadání zmizel a Aline jej našla až o půl roku později v newyorském Institutu. Ale ihned poznala, že je na něm něco jiného. Nikdo však nevěděl, že se pod Sebastianovou maskou ukrýval Jonathan Morgenstern, který nakonec dokázal Aline přesvědčit, že je vše v pořádku. (pozn.: v této době hrála Aline herečka Eileen Li.)

Když se později Aline dozví, jak to všechno bylo a že Jonathan zabil Sebastiana, chce vidět Jonathana mrtvého. Když zaslechne, že se pravý Jonathan vrátil do New Yorku, okamžitě tam vyráží. Pomáhá místním lovcům s Jonathanovým dopadením a je ochotná pro to obětovat i život Clary Fairchildové. Když Aline zamíří do Alicante, seznámí se zde s lovkyní Helen Blackthornovou, se kterou se sblíží a začnou mít spolu vztah.

Foto: Freeform

Aline Penhallowová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama