Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Aline Penhallow

Aline Penhallow

Aline Penhallow

Dcera konzulky Penhallowové.

Sezóny 2
2017 - 2019

Aline je mladá Lovkyně stínů, jejíž matkou je konzulka Jia Penhallowová. V mládí se spřátelila se sourozenci Lightwoodovými a Jacem a ačkoliv se později už tak často nevídali, byli si stále blízcí.

V roce 2016 se Aline a zbytek její rodiny strachuje o Sebastiana Verlaca, který je Alininým bratrancem. Ten totiž znenadání zmizel a Aline jej našla až o půl roku později v newyorském Institutu. Ale ihned poznala, že je na něm něco jiného. Nikdo však nevěděl, že se pod Sebastianovou maskou ukrýval Jonathan Morgenstern, který nakonec dokázal Aline přesvědčit, že je vše v pořádku. (pozn.: v této době hrála Aline herečka Eileen Li.)


Když se později Aline dozví, jak to všechno bylo a že Jonathan zabil Sebastiana, chce vidět Jonathana mrtvého. Když zaslechne, že se pravý Jonathan vrátil do New Yorku, okamžitě tam vyráží. Pomáhá místním lovcům s Jonathanovým dopadením a je ochotná pro to obětovat i život Clary Fairchildové. Když Aline zamíří do Alicante, seznámí se zde s lovkyní Helen Blackthornovou, se kterou se sblíží a začnou mít spolu vztah.

Foto: Freeform

Aline Penhallowová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás