Star Wars (Hvězdné války) Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Epizoda IX nečekaně ztratila režiséra. Aniž bychom věděli o nějakých problémech, studio zničehonic vydalo oficiální prohlášení s okamžitým odvoláním Colina Trevorrowa. Co za ním údajně stálo, nám asi nikdy nebude řečeno, ale pojďme se podívat, co hlásí různé zdroje.

11 0
18.9.2017

Minulý týden byl nečekaně odvolán Colin Trevorrow, který měl natáčet Epizodu IX. Studio Disney uvedlo, že se s režisérem rozešlo v dobrém a odůvodnilo to tím, že každý měl jiný pohled na věc. Nyní se objevují nové zákulisní informace, které přinášejí do všeho trochu více světla. Je ale nutné je brát s rezervou. Zřejmě se nikdy nedozvíme, jak to bylo doopravdy.

Co tedy mělo být hlavním problémem? Sám Colin Trevorrow. Najednou se začalo mluvit, že určité problémy měl již při natáčení Jurského světa, ale jelikož film dopadl dobře u kritiků a diváků, nikdo problém nerozmazával. S úspěchem filmu údajně Trevorrowi rostlo ego, chtěl se stát nezávislým režisérem, který si nenechá do ničeho mluvit, což upřímně není nic špatného (když je vše podáváno v rozumné míře).


(Z této situace musí George Lucase mrazit v zádech. Foto: Disney)

Jenže letos si Colin přichystal film The Book of Henry, který dle posledních informací vůbec není dobrý. Colin si s ničím nenechá poradit, chce si vše dělat po svém. A to platí i pro Star Wars. Určité neshody mezi Disneym, Kathleen Kennedy a Colinem Trevorrowem údajně byly vždy, ale staly se postupem času nezvladatelné. A všichni víme, jak režisér dopadne, když se postaví Kathleen Kennedy. Phil Lord a Christopher Miller by mohli vyprávět.

Silná vize studia a neústupná Kathleen Kennedy, která má vše pod palcem, nechtěli Trevorrowi ustoupit, což údajně vedlo k jeho vyhazovu. Problémem byl tak samotný Colin, který dle některých zpráv je zahleděný až příliš do sebe, nenechá si poradit a je přesvědčen o své dokonalosti. Znovu opakujeme, že vše jsou pouze nepotvrzené zvěsti o tom, jak to mohlo být. Ovšem jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu, na to nezapomínejme.

A kdo by Colina mohl nahradit? Stále se skloňovalo jméno Riana Johnsona, ale ten je stále dost vytížen přípravami Epizody VIII. Druhé nejskoňovanější jméno byl J. J. Abrams, režisér Epizody VII. Zdá se, že studio po problémech s režiséry chce spíš vsadit na jistotu. Proto také vsadilo opět na Abramse, který zaujme post režiséra Epizody IX. Dokonce se přihlásil i George Lucas, který by si přál, aby natočil poslední Star Wars film, který kdy bude uveden do kin.

Koho byste vy chtěli na režisérském křesle Epizody IX?

Diskuze /2

Vasina8

Určitě Lucase, ale toho se nedočkám :-(

#2 Tomi Lee Morpheus
19.9.2017 | 22:36:09
Tomi Lee Morpheus

#1 Vasina8: Lucas je už senilný dedtko, to radšej kohokolvek iného! Aj Cameron si svojich Avatarov totálne posere, pretože si neuvedomuje, že mozog penzisti nieje mozog ako každý iný. Vedci by mohli hovoriť, ale to nežnému človeku za „pásom“ nikto nevysvetlí.

20.9.2017 | 9:36:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců