Star Wars (Hvězdné války) Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Co údajně stálo za odvoláním Colina Trevorrowa?

Epizoda IX nečekaně ztratila režiséra. Aniž bychom věděli o nějakých problémech, studio zničehonic vydalo oficiální prohlášení s okamžitým odvoláním Colina Trevorrowa. Co za ním údajně stálo, nám asi nikdy nebude řečeno, ale pojďme se podívat, co hlásí různé zdroje.

11 0
18.9.2017

Minulý týden byl nečekaně odvolán Colin Trevorrow, který měl natáčet Epizodu IX. Studio Disney uvedlo, že se s režisérem rozešlo v dobrém a odůvodnilo to tím, že každý měl jiný pohled na věc. Nyní se objevují nové zákulisní informace, které přinášejí do všeho trochu více světla. Je ale nutné je brát s rezervou. Zřejmě se nikdy nedozvíme, jak to bylo doopravdy.

Co tedy mělo být hlavním problémem? Sám Colin Trevorrow. Najednou se začalo mluvit, že určité problémy měl již při natáčení Jurského světa, ale jelikož film dopadl dobře u kritiků a diváků, nikdo problém nerozmazával. S úspěchem filmu údajně Trevorrowi rostlo ego, chtěl se stát nezávislým režisérem, který si nenechá do ničeho mluvit, což upřímně není nic špatného (když je vše podáváno v rozumné míře).


(Z této situace musí George Lucase mrazit v zádech. Foto: Disney)

Jenže letos si Colin přichystal film The Book of Henry, který dle posledních informací vůbec není dobrý. Colin si s ničím nenechá poradit, chce si vše dělat po svém. A to platí i pro Star Wars. Určité neshody mezi Disneym, Kathleen Kennedy a Colinem Trevorrowem údajně byly vždy, ale staly se postupem času nezvladatelné. A všichni víme, jak režisér dopadne, když se postaví Kathleen Kennedy. Phil Lord a Christopher Miller by mohli vyprávět.

Silná vize studia a neústupná Kathleen Kennedy, která má vše pod palcem, nechtěli Trevorrowi ustoupit, což údajně vedlo k jeho vyhazovu. Problémem byl tak samotný Colin, který dle některých zpráv je zahleděný až příliš do sebe, nenechá si poradit a je přesvědčen o své dokonalosti. Znovu opakujeme, že vše jsou pouze nepotvrzené zvěsti o tom, jak to mohlo být. Ovšem jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu, na to nezapomínejme.

A kdo by Colina mohl nahradit? Stále se skloňovalo jméno Riana Johnsona, ale ten je stále dost vytížen přípravami Epizody VIII. Druhé nejskoňovanější jméno byl J. J. Abrams, režisér Epizody VII. Zdá se, že studio po problémech s režiséry chce spíš vsadit na jistotu. Proto také vsadilo opět na Abramse, který zaujme post režiséra Epizody IX. Dokonce se přihlásil i George Lucas, který by si přál, aby natočil poslední Star Wars film, který kdy bude uveden do kin.

Koho byste vy chtěli na režisérském křesle Epizody IX?

Diskuze /2

Vasina8

Určitě Lucase, ale toho se nedočkám :-(

#2 Tomi Lee Morpheus
19.9.2017 | 22:36:09
Tomi Lee Morpheus

#1 Vasina8: Lucas je už senilný dedtko, to radšej kohokolvek iného! Aj Cameron si svojich Avatarov totálne posere, pretože si neuvedomuje, že mozog penzisti nieje mozog ako každý iný. Vedci by mohli hovoriť, ale to nežnému človeku za „pásom“ nikto nevysvetlí.

20.9.2017 | 9:36:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců