Star Wars (Hvězdné války) Daniel Logan má perfektní věk, aby se vrátil do role Boba Fetta

Daniel Logan má perfektní věk, aby se vrátil do role Boba Fetta

Daniel Logan má perfektní věk, aby se vrátil do role Boba Fetta

Sice je to neuvěřitelné, ale od premiéry Epizody II uběhlo už patnáct let. Za tu dobu Daniel Logan, který si malého Bobu právě v tomto filmu zahrál, pěkně vyrostl a rád by si Fetta ještě zahrál. Dá mu studio Disney šanci v sólovém filmu o nejslavnějším námezdním lovci, o kterém se stále mluví?

21 0
25.6.2017

Boba Fett je dnes již ikonickou postavou Star Wars světa, který sice nedostal tolik prostoru ve filmech, ale u fanoušků patří k jedněm z nejoblíbenějších postav vůbec. Lví podíl na tom mají počítačové hry, komiksy a knihy. Nutno říci, že drtivá většina z nich je již dnes nekanonická, takže prakticky o nejlepším námezdním lovci toho moc nevíme.

Už nějaký ten pátek se spekuluje, že se jednou dočkáme filmu s Fettem. Údajně měl snímek režírovat Josh Trank, ale po neúspěšné Fantastické čtyřce ho studio odvolalo a celý projekt byl přibržděn. V létě by ale studio Disney mohlo oznámit nové spin-offy, které nám v budoucnu představí. Kromě Fetta má šanci na svůj sólový film například Obi-Wan Kenobi v podání Ewana McGregora, který se do role opravdu chce vrátit.


Another great pic from my #fitting @wasted_fett @arkadydesigns photo credits to @bobafettfanclub thanks Aaron for taking such great photos always

Příspěvek sdílený Daniel Logan (@instadaniello­gan), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–06–19T03:36:04+0­0:00“>Čen 18, 2017 v 8:36 PDT</time>

Daniel Logan si zahrál malého Bobu ve filmu Klony útočí. Následně si svou postavu nadaboval i v animovaném seriálu Clone Wars. Od roku 2002, kdy měla Epizoda II premiéru, uběhlo pěkných pár let. Daniel je nyní už dospělý a aktuálně mu je třicet let. Má tedy nejlepší předpoklady se do role vrátit a obléknout na sebe Fettovu ikonickou zbroj.

I když se o filmu s Fettem mluvilo již několikrát, nikdy nepadlo slovo, zda by studio mělo zájem, aby se do role vrátil právě Logan, nebo by dali přednost Temuerovi Morrisonovi (Jango Fett) či zcela jinému herci. O Morrisonovi je známo, že i on postavu miluje a rád by si Bobu zahrál. Ostatně ho bude i dabovat v nové hře Battlefront II, která nás čeká již letos na podzim.

Daniel Logan nedávno na svém Instagramu zveřejnil fotku, na které pózuje právě s Fettovou zbrojí. Dává studiu jasný náznak, že by se do role vrátil? Nebo s ním už Disney o případném účinkování ve filmu jednalo? Také je tu možnost, že by se Boba Fett mohl objevit ve filmu o Kenobim. Vše jsou ale pouze spekulace. Jisté je jen to, že počet herců, kteří se vehementně snaží vrátit do Star Wars, rázně přibývá.

Dali byste přednost novému herci, nebo byste naopak uvítali, aby si Bobu zahrál někdo, kdo s touto rolí má zkušenosti?

Diskuze /4

Lex Luthor

Hrabě Dooku před 15lety byl Yoda poprvé v akci se světelným mečem, hustej souboj na Geonosis. Rád bych viděl film o nájemném lovci. Už asi vím proč jsou Stormtroopeři takoví mizerní střelci, v těch svých helmách nic nevidí, postavy, které se za ně převléknou si většinou stěžují, že v té helmě nic nevidí.

26.6.2017 | 12:26:05
Cloner

Určitě starý Boba Fett by byl lepší. Myslím že se do té role hodí nejlépe. A celý film o Boba Fettovi by byl skvělý.

26.6.2017 | 12:52:56
Londo

Tohle je spíš Boba Fat.

26.6.2017 | 14:20:52
Tomi Lee Morpheus

sa mohol v tom kostime aspoň trocha zašpiniť vyzerá jak idiot!

26.6.2017 | 23:05:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců