Zdroj: Screenrant (článek 1 článek 2
Spekulace se potvrdily a Landa se skutečně dočkáme v posledním díle nové Star Wars trilogie. Samozřejmě si jej opět zahraje Billy Dee Williams, který postavu proslavil a možná se vrátíme i na jednu známou planetu.
Před pár dny jsme vás informovali, že se objevily spekulace o návratu Billy Dee Williamse coby Landa na filmovou scénu. Velké novinářské weby v čele s The Hollywood Reporter nyní potvrdily, že se Landa v Epizodě IX skutečně dočkáme. Lando se na scénu vrátí po více než třiceti pěti letech, pokud nepočítáme animované projekty nebo letošní snímek s omlazenými hrdiny. Natáčet se má již letos v létě, podle posledních zpráv to navíc vypadá, že se možná opět vydáme na Yavin 4.
Doufejme tedy, že poslední díl nebude opět ve velkém lákat pouze na známé postavy a místa a přijde taktéž s něčím originálním, aniž by narušil to, na co jsou fanoušci zvyklí. Na další zprávy co se týče Landa a dalších věcí si zatím musíme počkat. Snad se něco dozvíme ještě během letošních veletrhů, ať nemusíme čekat až do Star Wars Celebration 2019, kde patrně uvidíme první trailer.

FOTO: Disney, Lucasfilm
Zdroj: Screenrant (článek 1, článek 2)
11 dílů | 120 minut
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jon Favreau, Dave Filoni
Kamera: David Klein
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Pedro Pascal, Jeremy Allen White, Sigourney Weaver, Jonny Coyne, Hemky Madera, Steven Blum, Martin Scorsese a další.
PROFIL FILMU
RECENZE Mandalorian a Grogu
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
Ostatní recenze filmů:
Myslíte si, že je jednoduché být scenáristou pro společnost Disney? Rozhodně ne a musíte vzít v úvahu veškeré příležitosti a také hrozby, které vás u této organizace mohou potkat. George Nolfi popisuje svůj přístup k filmu o Rey. Rozhodně až tak úplně volnou ruku nemá.
Zatímco Ryan Gosling vyjednává do případného Star Wars filmu režiséra Shawna Levyho, tak Henry Cavill je spojován rovnou s novou trilogií Simona Kinberga. Tyto dva herci by se tedy neměli (doposud) potkat v jednom projektu. A koho by si mohl Henry Cavill zahrát?
USA | 1977 | Vysílá se
11 dílů
| 120 minut
Disney Plus
| Apple TV Plus
| Rakuten TV
| YouTube Movies
Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?
Obsazení:Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)
(více)
Diskuze /15
Railbot
To bude clusterfuck. Vždyť ten pán už sotva udrží moč, natož myšlenku :(
Monkeyskunk
Já jsem více zvědavej na ten Yavin 4 než na Landa :-D Tu planetu žeru, v universu bývala hodně zajímavá, ale nevím co z toho teď patří do ofiko kánonu… Takže možná už jen druhej Endor…
Wolfinator1
Po smrti Hana, Luka a bohužel herečky Fisher to už bylo celkem jisté, že se vrátí aspoň na chvilku. ( co si budeme povídat nové mladé postavy tolik netáhnou jako staří známí- takže je musíme vydojit co to jde ) . Doufám, že se dočkáme dojemné scény shledání s Chuwiem.
#7 KulalBerryBlack
Nakonec odletí s Chuwim ve Falconu.
#7 KulalTaran
Opravdu si někdo myslí že je šance na dobrý film?
#6 Pavel 1963 #14 Jiri96Pavel 1963
#5 Taran: Ne, po osmém díle už si to nemyslím
Kulal
#3 Wolfinator1:
#4 BerryBlack: Chewie.
KaraSnowAllen
Hurááá, film stojí zaprd, ale na něj vyloženě čekám, snad nepodělají i jeho postavu.
Golradir
Teď už je jen otázka zdali se objeví ve filmu jen proto, abychom ho viděli zemřít, jako tomu bylo u ostatních postav…
Michargo
no, to jsem zvědav, jak bude vypadat, viděl jsem fotku na čsfd, no, nedovedu si ho znova představit jako Landa, bylo by lepší, kdyby se raději ani nezjevil ve filmu – stejně by už ani nezvládl nic nárošného a tak, nic proti němu, ale je přeci jen až moc starý, aby se neopakovalo to, co s představitelkou Leii – raději ať jeho dějovou linku dokončí v knize nebo v dobrém komixu, a tak, takhle, no, nechám se překvapit…
#11 RailbotRailbot
#10 Michargo: viděl jsem ho minulý rok na SW Celebration a nepůsobil jako někdo, kdo je schopnej ještě něco zahrát. Byl pomalý, lehce mimo. Se vší úctou. Věk prostě nezastavíš.
#12 DarthRevanDarthRevan webmaster
#11 Railbot: Však je taky z hlavních klaďasů nejstarší žijící, nebo ne?
Raiden123
Dufam,že Billy Dee (Aka Lando) nebude musiet robit niečo akrobaticke,lebo už je to predsalen starši pan,snad v tomto niekto za neho zaskoči,ale itak som rad,ze sa ukaže,snad sa nebude hadat s Rey o to komu ma patrit Milenium Falcon/Maly Sokol,prekvapko by bolo ak by vratili toho robota s filmu Solo,ako jeho pomocnika,ale to sa asi nestane. Vobec by mi nevadilo,keby mal nejake levitujuce kreslo aby sa nejak nemusel hybat,svojskym sposobom,on by sa mohol byt,alebo hrat nejakeho vladcu na nejakej menšej planetke.Predsalen pašerak vo vyslužbe by si to už mohol dovolit,trebarz tu planetu a jej zdroje vyhral v kartach … :-)
Jiri96
#5 Taran: Pokud to nebude horší než epizoda 7, tak to bude ok
KIM
https://www.fandimefilmu.cz/…re-palpatina?…