Star Wars (Hvězdné války) Synopse prequelové knihy Catalyst k filmu Rogue One

Synopse prequelové knihy Catalyst k filmu Rogue One

Synopse prequelové knihy Catalyst k filmu Rogue One

V listopadu letošního roku vychází v originále kniha nazvaná Star Wars: Catalyst: A Rogue One Novel, jež popisuje příběh ředitele Krennica a Ersových před samotným filmem.


12 0
7.9.2016

Patnáctého listopadu letošního roku vychází v originále prequelová kniha s názvem Star Wars: Catalyst: A Rogue One Novel. Jak název knihy napovídá, má se zaměřit na vývoj katalyzátoru Hvězdy smrti. Samotné synopse navíc napovídá, jaký bude vztah mezi Krennicem a Ersovými v novém filmu a tak jej čtěte na vlastní nebezpečí.

Válka trhá galaxii na kousíčky. Po mnoho let bojovala Republika se Separatisty napříč hvězdami a vytvářeli čím dál tím smrtonosnější technologie za účelem vítězství ve válce. Jako člen kancléřova tajného projektu Hvězdy smrti je Orson Krennic rozhodnut vyvinout superzbraň dříve než jejich nepřátelé. Klíčem k jejímu sestavení by mohl být Krennicův starý přítel, brilantní vědec jménem Galen Erso.


Galenův energetický výzkum přitáhl pozornost jak Krennica, tak jeho nepřátel, což z něj dělá důležitou figurku během galaktického konfliktu. Poté, co Krennic osvobodí Galena, jeho ženu Lyru a dceru Jyn ze Separatistického zajetí, jsou Ersovi Krennicovi hluboce zavázáni. Krennic nabízí Galenovi příležitost pokračovat ve svém výzkumu a navíc za pomoci všech zdrojů, které se nabízí. Zatímco Galen a Lyra věří, že energetický výzkum bude sloužit k mírumilovným účelům, Krennicovy plány k sestavení Hvězdy smrti se stávají realitou. Ersovi, držení v moci svého patrona, musí rozplést Krennicovu síť klamů, aby zachránili sami sebe i galaxii samotnou.

Diskuze /2

Michargo

To zní zajímavé. Určitě si tu knihu koupím. A klobouk dolů za to jak nalákat víc lidí na asi jeden z nejočekávanějších filmů od dob Avatara a SW: Síla se probouzí. Na Ten film se velice těším :)

7.9.2016 | 17:24:51
dovahkiin

jo když to píše Luceno tak by to mohlo být dobrý, i když novela Tarkin byl trochu plochej příběhově

8.9.2016 | 19:26:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců