Star Wars (Hvězdné války) Dryden Vos

Dryden Vos

Dryden Vos

Vůdce zločinného syndikátu zvaného Rudý úsvit, se kterým se zapletl Tobias Beckett se svojí posádkou. Nikdo však netušil, že sám Dryden se zodpovídal ještě někomu dalšímu, o jehož existenci věděl málokdo.

Sezóny 1
2018 - 2018

Hlavou syndikátu

Dryden Vos byl šéfem zločinného syndikátu Rudý úsvit, tedy aspoň pro veřejnost. Sám se ve skutečnosti zodpovídal Maulovi, bývalému Sithovi, který již od klonových válek spolupracoval s podsvětím. Jednoho dne se vypravil na Corellii, kde zachránil mladou Qi'ru, od které požadoval naprostou věrnu syndikátu. Qi'ra se stala jeho milenkou a pravou rukou, za což ji naučil tajemství bojového umění Teräs Käsi.

Deset let před bitvou o Yavin se u něj zadlužil Tobias Beckett, který mu slíbil velkou zásilku čistého coaxia. Jeho mise však nevyšla podle plánu, jelikož se o všem dozvěděla Enfys Nest, což znamenalo, že o celou zásilku přišel. S pomocí mladého Sola však Drydena přesvědčil, že mu vše splatí a coaxium seženou na Kesselu. Aby si je Dryden pohlídal, poslal s nimi Qi'ru, která jim pomohla sehnat loď.


Jakmile posádka získala coaxium, nechali jej rafinovat na Savareenu, kde se měli s Drydenem také setkat. Solo se však nakonec rozhodl, že coaxium dají Enfys, která jej potřebovala víc, což se nelíbilo Beckettovi, který svého společníka zradil. Dryden se tedy o všem dozvěděl, ale byl poražen Hanem a Qi'rou. Becketta nakonec stihl stejný osud, když jej Han zastřelil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Středně dobrý záporák, měl bohužel málo prostoru charisma herce by to ale utáhlo víc.

28.6.2018 | 20:23:12
Kothy

zaporak

28.6.2018 | 19:09:54
Kutil44

Mohli z jeho charakteru vyťažiť viac

28.6.2018 | 16:59:21
tom99

Jako záporák nebyl špatný. Jeho šarm byl fajn…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:57:41

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců