Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Tobias Beckett

Tobias Beckett

Tobias Beckett byl slavným pašerákem, který čas od času pracoval pro Drydena Vose. Proslavil se tím, že zabil Aurru Sing, kterou dle svých slov pouze strčil. Dělal mentora Hanu Solovi, kterému dal pár cenných lekcí o důvěře a týmové práci.

Sezóny 1
2018 - 2018

Život pašeráka

Než se Beckett potkal s Hanem Solem, zabil pádem námezdní lovkyni Aurru Sing. Na mladého Sola následně narazil na bažinné planetě Mimban, kde se svým týmem plánoval ukrást imperální loď pro svou další misi. Solo si uvědomil, že se nejedná o pravého kapitána a požádal jej, zda by mohl jít s ním. Beckett jej však nechal zavřít za dezerci, ale když uprchl i s Wookiem, dovolil mu odletět s nimi.

Když měli imperální loď, mohli se vydat na Vandor-1, kde Impérium převáželo coaxium v levitujících vlacích. Před odletem na misi se všichni ještě seznámili u ohně, kdy dal Beckett Solovi pár cenných lekcí. Dalšího dne akce započala a Beckettův tým započal s krádeží coaxia. O celé akci se však dozvěděla Enfys Nest, která chtěla coaxium pro sebe a vše Beckettovi znepříjemnila.

Během mise přišli o život Beckettova láska Val a kolega Rio, za kterého musel Han převzít řízení lodi. O zásilku coaxia se nejprve chvíli přetahovali s Enfys, ale nakonec to vzdali a nechali jej spadnout do propasti. Po tomhle fiasku se Beckett vydal za Drydenem Vosem, kterému coaxium slíbil a spolu se Solem přišel na to, kde získat další. K jejich posádce se přidali Qi'ra a Lando, načež se vydali na Kessel, kde coaxium získali a poté jej rafinovali na Savareenu.

Zde je ale čekala Enfys, která jej chtěla pro Povstání, což jí Solo také slíbil. Beckett v tuto chvíli Sola opustil, protože to bral jako sebevraždu, ale hned otočil a vše vyzradil Vosovi. Následně ukradl coaxium a uprchl z jeho lodi. Han však Becketta sledoval a také jej zastřelil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GrindyCZ25

Perfektní týpek

29.6.2018 | 15:36:33
Wolfinator1

Borec

28.6.2018 | 20:27:29
Kothy

Super role.

28.6.2018 | 19:11:28
Kutil44

Woody ako vždy podal skvelý výkon, taká otcovská postava pre mladého Sola

28.6.2018 | 17:04:43
tom99

Bavil mě dost…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 10:00:15

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama