Star Wars (Hvězdné války) Tobias Beckett

Tobias Beckett

Tobias Beckett

Tobias Beckett byl slavným pašerákem, který čas od času pracoval pro Drydena Vose. Proslavil se tím, že zabil Aurru Sing, kterou dle svých slov pouze strčil. Dělal mentora Hanu Solovi, kterému dal pár cenných lekcí o důvěře a týmové práci.

Sezóny 1
2018 - 2018

Život pašeráka

Než se Beckett potkal s Hanem Solem, zabil pádem námezdní lovkyni Aurru Sing. Na mladého Sola následně narazil na bažinné planetě Mimban, kde se svým týmem plánoval ukrást imperální loď pro svou další misi. Solo si uvědomil, že se nejedná o pravého kapitána a požádal jej, zda by mohl jít s ním. Beckett jej však nechal zavřít za dezerci, ale když uprchl i s Wookiem, dovolil mu odletět s nimi.

Když měli imperální loď, mohli se vydat na Vandor-1, kde Impérium převáželo coaxium v levitujících vlacích. Před odletem na misi se všichni ještě seznámili u ohně, kdy dal Beckett Solovi pár cenných lekcí. Dalšího dne akce započala a Beckettův tým započal s krádeží coaxia. O celé akci se však dozvěděla Enfys Nest, která chtěla coaxium pro sebe a vše Beckettovi znepříjemnila.


Během mise přišli o život Beckettova láska Val a kolega Rio, za kterého musel Han převzít řízení lodi. O zásilku coaxia se nejprve chvíli přetahovali s Enfys, ale nakonec to vzdali a nechali jej spadnout do propasti. Po tomhle fiasku se Beckett vydal za Drydenem Vosem, kterému coaxium slíbil a spolu se Solem přišel na to, kde získat další. K jejich posádce se přidali Qi'ra a Lando, načež se vydali na Kessel, kde coaxium získali a poté jej rafinovali na Savareenu.

Zde je ale čekala Enfys, která jej chtěla pro Povstání, což jí Solo také slíbil. Beckett v tuto chvíli Sola opustil, protože to bral jako sebevraždu, ale hned otočil a vše vyzradil Vosovi. Následně ukradl coaxium a uprchl z jeho lodi. Han však Becketta sledoval a také jej zastřelil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GrindyCZ25

Perfektní týpek

29.6.2018 | 15:36:33
Wolfinator1

Borec

28.6.2018 | 20:27:29
Kothy

Super role.

28.6.2018 | 19:11:28
Kutil44

Woody ako vždy podal skvelý výkon, taká otcovská postava pre mladého Sola

28.6.2018 | 17:04:43
tom99

Bavil mě dost…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 10:00:15

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců