Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Enfys Nest

Enfys Nest

Enfys Nest je hlavou pirátské skupiny, které však jde daleko o víc, než jenom o kořist. Mnohokrát se střetla s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou, což z nich udělalo věčné rivaly a nepřátele.

Sezóny 1
2018 - 2018

Pirátka a rebelka

Enfys Nest byla mladou dívkou, která vedla skupinu pirátů zvanou Cloud-Riders. Nikdo ale nečekal, že by piráti mohli bojovat za dobrou věc. Enfys a její tým byli jednou z prvních povstaleckých buněk, které se rozhodly brojit proti Impériu. Několikrát se střetla s Tobiasem Beckettem, jemuž navíc plánovala ukrást zásilku coaxia, kterou chtěl získat na Vandoru-1.

Cloud-Rideři vyčkali, dokud se Beckett o vše nepostará, následně byli připraveni jej o vše obrat. Ani jedné ze skupin se však nepodařilo coaxium získat, jelikož jej navedli k hoře, kde také explodovalo. Její družina však vyčkávala, co Beckett podnikne dále. Pašerák nakonec pro coaxium vyrazil až na Kessel, kde se těžilo, ale tam Enfys nezasáhla. Dívka vyčkala, až jej přivezou na Savareen, kde jej měli rafinovat. Zde přesvědčila Sola, že jej potřebují daleko více než oni a on jí coaxium nakonec vydal. Na oplátku mu nabídla, zda se k nim chce připojit, ale on slušně odmítl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Nic proti, soundtrack byl boží, a dokud to byl borec v helmě super.

28.6.2018 | 20:24:10
Kutil44

Taká dopočtu ale jej soundtrack bol skvelý

28.6.2018 | 17:00:41
tom99

Nevím. Zase udělat ze záporáka ženu, ještě dítě a nutně odkazovat na Povstání?

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:58:08

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů








Reklama