Star Wars (Hvězdné války) Enfys Nest

Enfys Nest

Enfys Nest

Enfys Nest je hlavou pirátské skupiny, které však jde daleko o víc, než jenom o kořist. Mnohokrát se střetla s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou, což z nich udělalo věčné rivaly a nepřátele.

Sezóny 1
2018 - 2018

Pirátka a rebelka

Enfys Nest byla mladou dívkou, která vedla skupinu pirátů zvanou Cloud-Riders. Nikdo ale nečekal, že by piráti mohli bojovat za dobrou věc. Enfys a její tým byli jednou z prvních povstaleckých buněk, které se rozhodly brojit proti Impériu. Několikrát se střetla s Tobiasem Beckettem, jemuž navíc plánovala ukrást zásilku coaxia, kterou chtěl získat na Vandoru-1.

Cloud-Rideři vyčkali, dokud se Beckett o vše nepostará, následně byli připraveni jej o vše obrat. Ani jedné ze skupin se však nepodařilo coaxium získat, jelikož jej navedli k hoře, kde také explodovalo. Její družina však vyčkávala, co Beckett podnikne dále. Pašerák nakonec pro coaxium vyrazil až na Kessel, kde se těžilo, ale tam Enfys nezasáhla. Dívka vyčkala, až jej přivezou na Savareen, kde jej měli rafinovat. Zde přesvědčila Sola, že jej potřebují daleko více než oni a on jí coaxium nakonec vydal. Na oplátku mu nabídla, zda se k nim chce připojit, ale on slušně odmítl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Nic proti, soundtrack byl boží, a dokud to byl borec v helmě super.

28.6.2018 | 20:24:10
Kutil44

Taká dopočtu ale jej soundtrack bol skvelý

28.6.2018 | 17:00:41
tom99

Nevím. Zase udělat ze záporáka ženu, ještě dítě a nutně odkazovat na Povstání?

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:58:08

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců