Star Wars (Hvězdné války) Jannah

Jannah

Jannah

Jannah kdysi bývala stormtrooperkou Prvního řádu, která se spolu s celou svojí jednotkou vzepřela naprogramování a ukryla se na jednom z měsíců planety Endor.

Sezóny 1
2019 - 2019

Boj proti Prvnímu řádu

Když byla Jannah známá ještě jako TZ-1719 a pracovala pro První řád, byla vyslána na misi, kde měla spolu se svou jednotkou střílet po civilistech. Celá její jednotka se však vzepřela rozkazu a odletěla na jeden z měsíců Endoru, kde si zřídili základnu.

Zde je nakonec nalezli členové Odboje, kteří na měsíci pátrali po zařízení skrytém v troskách Hvězdy smrti. Jannah a její kmen Odboji pomohli a následně s nimi odletěli bojovat proti Prvnímu řádu. Na Exogolu se velmi osvědčila, když byla spolu s Finnem vysazena na jednom hlavním křižníku, který nakonec zničili. Během oslav vítězství si sedla spolu s Landem Calrissianem, kterému čirou náhodou kdysi První řád unesl dceru v jejím věku. Lando ji slíbil, že jí pomůže najít její rodinu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zabijakptak

Zbytečná postava asi jako všechny představené v epizodě IX.

22.11.2020 | 21:54:20

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců