Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Jannah

Jannah

Jannah kdysi bývala stormtrooperkou Prvního řádu, která se spolu s celou svojí jednotkou vzepřela naprogramování a ukryla se na jednom z měsíců planety Endor.

Sezóny 1
2019 - 2019

Boj proti Prvnímu řádu

Když byla Jannah známá ještě jako TZ-1719 a pracovala pro První řád, byla vyslána na misi, kde měla spolu se svou jednotkou střílet po civilistech. Celá její jednotka se však vzepřela rozkazu a odletěla na jeden z měsíců Endoru, kde si zřídili základnu.

Zde je nakonec nalezli členové Odboje, kteří na měsíci pátrali po zařízení skrytém v troskách Hvězdy smrti. Jannah a její kmen Odboji pomohli a následně s nimi odletěli bojovat proti Prvnímu řádu. Na Exogolu se velmi osvědčila, když byla spolu s Finnem vysazena na jednom hlavním křižníku, který nakonec zničili. Během oslav vítězství si sedla spolu s Landem Calrissianem, kterému čirou náhodou kdysi První řád unesl dceru v jejím věku. Lando ji slíbil, že jí pomůže najít její rodinu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zabijakptak

Zbytečná postava asi jako všechny představené v epizodě IX.

22.11.2020 | 21:54:20

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama