Star Wars (Hvězdné války) L3-37

L3-37

L3-37

Unikátní pilotní droid, který měl plně vyvinuté vědomí a bojoval za rovnoprávnost droidů. L3 doprovázela mladého Landa na jeho cestách a vytvořila si s ním velmi specifický vztah.

Sezóny 1
2018 - 2018

Nezávislý droid

L3 byla vlastnoručně vyrobený droidí pilot, který doprovázel Landa Calrissiana v jeho mladých letech. Její „mozkový“ modul byl velice komplexní a zahrnoval části a data z astromechanic­kého, protokolárního a špionážního droida. Jelikož dával Lando L3 volnost, stala se silně nezávislou, říkala vše, co jí napadlo a bojovala za rovnocennost droidů s živými bytostmi. Její jméno pak odkazuje na psaní číslicemi zvané Leet.

Deset let pře bitvou o Yavin byl Lando naverbován na jednu akci a L3 samozřejmě letěla s ním. Jejich cílem byl Kessel, kde plánovali ukrást coaxium, ale samozřejmě nešlo vše podle plánu. L3 zde osvobodila několik droidů a během velké přestřelky byla vážně poškozena. Aby mohla parta zločinců uniknout, museli její vědomí nahrát do Falcona, jinak by skrze slavnou Kesselskou cestu neproletěli. Han Solo nakonec Falcona od Landa vyhrál a vědomí L3 v něm nadále zůstalo. Na její chování si například stěžoval C-3PO, když hrdinové unikali z mrazivé planety Hoth.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Na chvilku pobavila a brzo umřela takže v pohodě.

28.6.2018 | 20:24:51
Kothy

Super postava :D

28.6.2018 | 19:10:19
Kutil44

Bez ukecaného droida by to predsa nebolo pravé SW :)

28.6.2018 | 17:01:31
mina1988

Toto byl neskutečný maras.. Nejhorší na celém filmu.

28.6.2018 | 16:53:47
tom99

No jo, Kennedy v akci. Hrozně otravný droid…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:58:37

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců