Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

L3-37

L3-37

Unikátní pilotní droid, který měl plně vyvinuté vědomí a bojoval za rovnoprávnost droidů. L3 doprovázela mladého Landa na jeho cestách a vytvořila si s ním velmi specifický vztah.

Sezóny 1
2018 - 2018

Nezávislý droid

L3 byla vlastnoručně vyrobený droidí pilot, který doprovázel Landa Calrissiana v jeho mladých letech. Její „mozkový“ modul byl velice komplexní a zahrnoval části a data z astromechanic­kého, protokolárního a špionážního droida. Jelikož dával Lando L3 volnost, stala se silně nezávislou, říkala vše, co jí napadlo a bojovala za rovnocennost droidů s živými bytostmi. Její jméno pak odkazuje na psaní číslicemi zvané Leet.

Deset let pře bitvou o Yavin byl Lando naverbován na jednu akci a L3 samozřejmě letěla s ním. Jejich cílem byl Kessel, kde plánovali ukrást coaxium, ale samozřejmě nešlo vše podle plánu. L3 zde osvobodila několik droidů a během velké přestřelky byla vážně poškozena. Aby mohla parta zločinců uniknout, museli její vědomí nahrát do Falcona, jinak by skrze slavnou Kesselskou cestu neproletěli. Han Solo nakonec Falcona od Landa vyhrál a vědomí L3 v něm nadále zůstalo. Na její chování si například stěžoval C-3PO, když hrdinové unikali z mrazivé planety Hoth.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Na chvilku pobavila a brzo umřela takže v pohodě.

28.6.2018 | 20:24:51
Kothy

Super postava :D

28.6.2018 | 19:10:19
Kutil44

Bez ukecaného droida by to predsa nebolo pravé SW :)

28.6.2018 | 17:01:31
mina1988

Toto byl neskutečný maras.. Nejhorší na celém filmu.

28.6.2018 | 16:53:47
tom99

No jo, Kennedy v akci. Hrozně otravný droid…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:58:37

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama