Star Wars (Hvězdné války) L3-37

L3-37

L3-37

Unikátní pilotní droid, který měl plně vyvinuté vědomí a bojoval za rovnoprávnost droidů. L3 doprovázela mladého Landa na jeho cestách a vytvořila si s ním velmi specifický vztah.

Sezóny 1
2018 - 2018

Nezávislý droid

L3 byla vlastnoručně vyrobený droidí pilot, který doprovázel Landa Calrissiana v jeho mladých letech. Její „mozkový“ modul byl velice komplexní a zahrnoval části a data z astromechanic­kého, protokolárního a špionážního droida. Jelikož dával Lando L3 volnost, stala se silně nezávislou, říkala vše, co jí napadlo a bojovala za rovnocennost droidů s živými bytostmi. Její jméno pak odkazuje na psaní číslicemi zvané Leet.

Deset let pře bitvou o Yavin byl Lando naverbován na jednu akci a L3 samozřejmě letěla s ním. Jejich cílem byl Kessel, kde plánovali ukrást coaxium, ale samozřejmě nešlo vše podle plánu. L3 zde osvobodila několik droidů a během velké přestřelky byla vážně poškozena. Aby mohla parta zločinců uniknout, museli její vědomí nahrát do Falcona, jinak by skrze slavnou Kesselskou cestu neproletěli. Han Solo nakonec Falcona od Landa vyhrál a vědomí L3 v něm nadále zůstalo. Na její chování si například stěžoval C-3PO, když hrdinové unikali z mrazivé planety Hoth.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Na chvilku pobavila a brzo umřela takže v pohodě.

28.6.2018 | 20:24:51
Kothy

Super postava :D

28.6.2018 | 19:10:19
Kutil44

Bez ukecaného droida by to predsa nebolo pravé SW :)

28.6.2018 | 17:01:31
mina1988

Toto byl neskutečný maras.. Nejhorší na celém filmu.

28.6.2018 | 16:53:47
tom99

No jo, Kennedy v akci. Hrozně otravný droid…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:58:37

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců