Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

Ohavnostmi se to tady jenom hemží

Ohavnostmi se to tady jenom hemží

DC Universe vypustilo novou upoutávku, která se zaměřuje na druhou ústřední postavu seriálu, vědkyni Abby Arcane, jež vyšetřuje původ neznámé sloučeniny, která by mohla být zkázou nejen pro louisianské močály, ale i pro obyvatele města Houma.

21 0
26.5.2019

Thumbnail Play icon

Zdroj: DC Universe

Diskuze /4

SmetyCZ

A teď si představte, že by měla takovejhle seriál produkovat CW. Už v půlce traileru bychom poslouchali výčitky svědomí…

26.5.2019 | 23:09:13
Dom50525

Z comicsu si nevzpomínám, že by to byl až takový horor :D

27.5.2019 | 19:09:08
ked

Peknej humus!

27.5.2019 | 23:28:29
Balerion

mno.. rozhodne tomu dam sanci :)

28.5.2019 | 15:55:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama