Teen Wolf (Vlčí mládě) Do Beacon Hills míří něco zlého!

Do Beacon Hills míří něco zlého!

Do Beacon Hills míří něco zlého!

Premiéra druhé části třetí série se pomalu, ale jistě blíží. S ubývajícími dny, které do premiéry zbývají, se ale objevuje čím dál více novinek. V následujícím článku se například dozvíte, které dvě nové posily od ledna v Teen Wolf uvidíme.


0 0
26.11.2013

A kdo nový že se nám v seriálu objeví?

Hvězda se seriálu Secret Circle Shelley Hennig! Exkluzivně to potvrdil server E! News. Shelley, která hrálá vedoucí covenu Dianu v Secret Circle, bude hrát v Teen Wolf roli, která je zatím přísně tajná.


Teen Wolf také představí „novou mytologii,“ až se v lednu vrátí na obrazovky – no, v našem případě většinou na monitory. „Nová mytologie je založena na mýtu o Kitsune, o kterém lidé možná budou něco vědět,“ škádlil výkonný producent Jeff Davis. „Je to velmi, velmi fascinující japonský mýtus.“

A Shelley není jediná ženská postava, která do města přijde v další části série. Arden Cho, kterou někteří můžete znát ze seriálu Pretty Little Liars) se k obsazení seriálu připojuje v roli Kiry – nové studentky, která do města přinese novou mytologii. „Arden je úžasná,“ řekl Davis. „Jsme z ní nadšení. Je vlastně majitelkou černého pásku třetího stupně, takže některé z těchto jejích dovedností rozhodně použije.“ A je ona tou Kitsune? „Rozhodně něco je,“ naznačil Davis.

Jak vidím, máme se na co těšit. Co si o tomhle obsazení myslíte? :) Dejte vědět dole v komentářích..

Diskuze /5

Ann Taylor

A sakra to ne! Ty trapný lišky, co totálně podělaly knižní sérii TVD? Probohaaaa…mé obavy se naplnily.

redaktor
26.11.2013 | 20:11:23
Nika

No já doufám, že to tvůrci TW zpracují lépe než L.J.Smith v TVD. Shelley že by nová holka pro Dereka (kterej se 100% vrátí ať už jel kamkoliv v posledním díle) když to s tou poslední nevyšlo :D

26.11.2013 | 23:24:58
kova159

Spíš než nějací liško hybridi mě zajmá jak se bude dál vyvíjet situace okolo Petera, přeci jen se v posledním díle chvástal že se zase stane alfou :)

27.11.2013 | 18:02:53
Crazy_Girl_125

ČO JE KITSUNE? Práve som sa dočítala, že Kitsune je líška s magickými schopnosťami a dokáže sa zmeniť na človeka (väčšinou na krásnu ženu). Čo je ešte zaujímavejšie, Kitsune sa vraj bojí psov (v našom prípade pravdepodobne vlkolakov). Nemôžem sa dočkať čo bude v Teen Wolf :D

1.12.2013 | 21:39:15
Giros/Matis

obsazení vypadá zajímavě, už se nemůžu dočkat nových dílů!

2.12.2013 | 16:02:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců