Teen Wolf (Vlčí mládě) Může Scott věřit Kiře?

Může Scott věřit Kiře?

Může Scott věřit Kiře?

Aura Kitsune „potemňuje“, což by mohla být špatná zprávu pro Sciru. Rozpadne se Scira, nebo se stane ještě něco horšího?


16 0
2.8.2015

V poslední epizodě se Kira vzdaluje čím dál víc od smečky a i Scott to vidí.

„Nevím, jestli můžu Kiře věřit,“ svěřil se Scott Theovi, čímž vyslovil svůj pocit, který měl již od začátku série. Především skutečnost, že Kitsune nemůže stát ani na 10 kroků od světel, aby nevyhodila pojistky – co se to děje?


Kromě toho Kira byla již několikrát přistižena mumlající ze spaní, v japonštině – kterou ani neovládá. Jak Theo tuto stále se opakující větu přeložil, Kira říká „Jsem posel smrti.“. Dalším faktem je, že se zdá, že Kira se nemůže zúčastnit klubu čtenářů čtoucí knihu The Dread Doctors (Doktoři). Zatímco Scott a spol. jsou tyranizování flashbacky, Kira se snaží překonat svůj problém se čtením. Masonův výzkum ukazuje, že by kniha mohla být napsána stylem, který Kitsune nemůže číst. Nejvíce děsivým faktem ale zůstává, že ona s tím vším nic nezmůže, protože nad tím nemá kontrolu – neovládá se.

Úryvek z rozhovoru s Jeffem Davisem, který se týká Sciry: 

„Kira se začne stranit Scotta i přátel, věří, že způsobuje víc škody než užitku. Tato série je celá o tom, jak Kira ztrácí kontrolu nad svými schopnostmi. Kam směřuje vztah Kiry a Scotta? Uvidíme ještě nějaké hezké scény, jako byla ta na konci poslední epizody? Bohužel, tato scéna je možná poslední hezkým momentem pro Scotta a Kiru. Její nárůst moci a neovládání je začne rozdělovat.“ (Celý rozhovor)

Odkaz na zdroj

Diskuze /1

Foxxest

Byla by skoda Sciry. Jako par se mi ti dva libi. A co se tyka Kiry, snad se hodne dozvime v dnesnim dile. Snad.

3.8.2015 | 15:10:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců