Teen Wolf (Vlčí mládě) Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 2. část

Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 2. část

Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 2. část

A máme tu slíbené pokračování putování po nejděsivějších místech v seriálu Teen Wolf. První půlka je za námi, teď už zbývá jen TOP5.


26 0
6.2.2016

5. Dům u jezera

Místo kde trávila svůj čas Lydia, když se snažila porozumět svým schopnostem, se stalo velmi nepříjemných místem. A to by měl být dům u jezera považován za místo odpočinku a příjemné dovolené. Ale kdo si představuje rekreaci se strašidelnými a násilnými halucinacemi? Možná se ten dům normálním lidem zdá v pořádku, ale poté co jsme viděli, co se v něm děje, už se na něj tak dívat nedokážeme…


4. Motel Glen Capri

Inspirací pro toto místo byla filmová klasika Psycho. Epizoda, ve které se tento hotel objevil, se totiž nachází ve fiktivním městě, ve kterém se Psycho, odehrává. Když pomineme, odkud se tvůrci inspirovali, motel je sám o sobě jedním z nejhroznějších míst, které pro seriál vytvořili. Každý pokoj měl pro své návštěvníky připravenou nepříjemnou noční můru.3. Dům rodiny Hale

V první sérii, kde byla ještě odlehčená atmosféra, byl dům Halů tím nejstrašidelnějším místem vůbec. Ohořelé zbytky domu nepůsobily přívětivě pro návštěvníky a navíc byl dům postaven uprostřed lesa.


2. Nemeton

Upřímně je Nemeton jenom velký pařez uprostřed lesa. Pohled na něj není strašidelný ani nijak extra působivý. Přesto tvůrci seriálu dokázali proměnit zbytky starého stromu proměnit ve strašidelné místo a základ mytologie. Nemeton má temnou minulost a pokaždé, když se v seriálu objeví, neznamená to nic dobrého.


1. Eichen House

Je neuvěřitelné, že tato instituce je neustále otevřená. Zaměstnanci jsou ti nejhorší lidi, které se dají na světě nalézt, je to velmi znepokojující. Nejen, že to vypadá jako místo nejhorších nočních můr, je i neuvěřitelně těžké z tohoto místa uniknout. Eichen House je nikdy nekončící promenáda nočních můr.

Tak co, souhlasíte s tímto pořadím? Vaše názory čekáme v diskuzi.

Za pomoc s překladem moc děkuji Alesii

Původní článek je tady

Diskuze /3

Alchymista

naprosto

6.2.2016 | 14:51:01
misa1471

:) :D

6.2.2016 | 14:53:44
BarbaraMorta

Mým favoritem je i Oak Creek, zvláště chodba, kterou utíká Lydie před Nogitsune

15.2.2016 | 0:57:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E15: Pressure Test

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců