Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Scott McCall bude poprvé starší než Tyler Posey a ve hře je i další film

Scott McCall bude poprvé starší než Tyler Posey a ve hře je i další film

Společně s první upoutávkou k Teen Wolf filmu se tvůrce Jeff Davis a několik hereckých představitelů na Comic-Conu rozpovídalo, co můžeme od filmu čekat. Například dojde na velký časový skok, díky němuž bude postava Scotta starší než jeho herec, a také nemusí jít o jediné filmové pokračování.

12 0
25.7.2022

Na letošním Comic-Conu v San Diegu byla odhalena první upoutávka na film Teen Wolf: The Movie a ačkoliv vás mohla upoutávka velmi navnadit, určitě jste si během sledování pokládali i spoustu otázek. Například takovou, ve které době se bude vlastně seriál odehrávat? Bude navazovat hned na konec seriálu, nebo se třeba posune o rok či dva dopředu? Kam se poděl Stiles? A jak se vůbec může do dění tohoto filmu zapojit Allison, když je mrtvá?

Začněme tedy s časovým obdobím, do nějž bude film zasazen. Pokud si dobře vzpomínáte, celý seriál se odehrával mezi lety 2011 až 2013 (plus v samotném závěru finálové epizody jsme se posunuli v ději o pár let dopředu). Filmové pokračování se však posune o více než 10 let dopředu, jelikož se film bude odehrávat v roce 2026. Tím pádem budou postavy o 13 let starší a tudíž už nebude Scott náctiletým vlkodlakem, ale třicátníkem, který bude dokonce starší než jeho herecký představitel Tyler Posey. Takto velký časový skok s sebou samozřejmě nese i spoustu změn pro jednotlivé postavy. Takový Scott například zatoužil po změně prostředí a v současnosti žije v Los Angeles, kde pracuje na veterině. Dle Poseyho jsme takového Scotta v Teen Wolf ještě neviděli. Z Dereka je nyní otec, což pro něj přináší jak spoustu výhod, tak i nevýhod. Avšak pokud je časový posun do roku 2026, tedy 13 let od dění ve finále seriálu, vzniká jedna nejasnost, neboť Derekův syn Eli má mít 15 let. Tím pádem se Eli musel narodit už někdy v průběhu seriálu, avšak stále netušíme, kdo má být jeho matkou. Že by měl Derek někdy známost na jednu noc, ze které vzešel Eli a on se to dozvěděl až o několik let později? Na to nám film určitě odpoví.

(Scott už nebude žádné vlčí mládě, ale třicetiletý muž. Foto: Paramount)

Další otázka, kterou si fanoušci seriálu jistě pokládají, je, kam se poděl Stiles? Jeho herecký představitel Dylan O'Brien je totiž jedním z herců, kteří se k filmu nepřipojili, avšak to neznamená, že jeho přítomnost ve filmu nepocítíme. Jeff Davis prozradil, že nám film odpoví na to, kde se Stiles v současnosti nachází a jak to dopadlo s jeho vztahem s Lydií. A navíc můžeme čekat různé reference spjaté se Stilesem, jako například jeho auto, které nemůže v Teen Wolf chybět.

A nakonec třetí, asi největší otázka ze všech… Jak mohla Allison obživnout? Upoutávka nám v samotném závěru prozrazuje, že je Allison zpátky a my ji můžeme i na pár sekund spatřit, jak kráčí se svým lukem na zádech. Odpověď na tuto otázku si tvůrci schovávají až do samotného filmu, nicméně z jednoho rozhovoru lze usuzovat, že bude mít nějakou spojitost s úhlavním nepřítelem filmu, jelikož když se moderátorka ptala na nějaké informace o hlavním záporákovi, Jeff Davis nás lákal na nějaký velký návrat. A možná i několik návratů. Z upoutávky víme, že se můžeme těšit i na několik padouchů, které jsme v průběhu seriálu viděli a kteří našim hrdinům několikrát pořádně zavařili, avšak onen velký návrat zcela jistě pasuje na Allison. Hlavní záporák filmu tedy nejspíš bude disponovat nějakou schopností přivádět mrtvé zpět k životu.

(Co způsobí Allisonin návrat mezi živé? Foto: Paramount)

Jeff Davis také nastínil, že s Paramount+ nejdřív probíhaly jednání o případné sedmé sérii Teen Wolf, ale namísto toho on přišel s tím, že by mohl vypracovat filmové pokračování.

Uvědomil jsem si, že sepisujeme velmi dlouhý film, jelikož v něm máme okolo 20 postav. Došlo mi, že píšu takovou krátkou sedmou sérii.

Z Davisova prohlášení je tedy zjevné, že film bude mít dlouhou stopáž a v podstatě by se dalo říct, že půjde o krátkou sedmou sérii. Prý se také můžeme těšit na velmi emocionální konec a dokonce už nyní probíhají jednání o dalším filmu. Davis na Comic-Conu rovněž promluvil o svém seriálu Wolf Pack, který aktuálně vyvíjí a který by možná mohl mít i nějakou návaznost na Teen Wolf, ačkoliv tohle zatím s jistotou potvrzené nebylo, a na pódium se k němu, Poseymu a Hoechlinovi připojila herečka Sarah Michelle Gellar, neboť bylo oznámeno, že získává v tomto seriálu jednu z hlavních rolí. V jednu chvíli se tak na pódiu ocitli náš „teen wolf“ Scott, Superman a Buffy.

(Na pódium se připojila i Sarah Michelle Gellar. Zdroj fotky: Deadline)

Zdroje: Deadline, TVInsider, EW

Co říkáte na tak velký časový posun? A myslíte si, že vzkříšení Allison bude nějak souviset se záporákem filmu?

Diskuze /2

Billy the Kid

twl a já si říkal kdo je na té fotce :)

#2 Car
25.7.2022 | 17:47:35
Car

#1 Billy the Kid: myslis Buffy? :D

27.7.2022 | 19:36:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama