Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Danny Mahealani

Danny Mahealani

Jacksonův nejlepší kamarád, gay a člen lakrosového týmu

Sezóny 3
2011 - 2014

Danny je Jacksonův nejlepší kamarád a je v lakrosovém týmu. Jeho příjmení znamená v havajštině „úplněk“. Je jedním z beaconhillských „gayů“. Je brankářem v lakrosovém týmu a také hraje ve školní kapele. Danny se často snažil Jacksona uklidňovat, když byl naštvaný nebo podrážděný. Také vypadá, že je kamarád se Stilesem a Scottem. Stiles často nahlas uvažuje, zda si Danny myslí, že je atraktivní.

Ve druhé sérii pomáhal Jacksonovi obnovit ztracený záznam z kamery a byl napaden Kanimou. Ve třetí sérii měl zájem o Ethana, i když Ethan ho původně využíval k tomu, aby se dostal ke Scottovi. Na konci první části třetí série však byli pořád spolu.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
makishek

smutním po dannym :(

21.10.2015 | 23:10:31
Marttas

„Everybody likes Danny." I am too.

1.9.2015 | 23:04:21
Hestia

„everybody likes Danny“

25.6.2014 | 10:32:57

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama