Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Erica Reyes

Erica Reyes

Erica je druhou členkou Derekovy smečky.

Sezóny 2
2012 - 2013

Erica byla studentkou na beaconhillské střední škole, která trpěla epilepsií. Po záchvatu skončila v nemocnici, kde ji také Derek kousl a slíbil jí, že se jí nemoc už nikdy nevrátí. Erica je druhou členkou Derekovy smečky a zároveň první žena v jeho smečce. Pozoruhodně se změnila a stala se více sebevědomá a stylová. Přiznala se, že se jí Scott líbil, ale on si jí nikdy nevšiml. Ukázalo se, že během druhé série si byla hodně blízká s Isaacem a Boydem a neměla ráda Allison.

(Foto: MTV)

Na konci druhé série opustila ještě s Boydem Derekovu smečku, aby si našli novou. Byli chyceni Gerardem, ale osvobozeni Chrisem. Během útěku byli chyceni Alfa smečkou, kteří zanechávali jejich osud nejistý. Na začátku třetí série se ukázalo, že Erica zemřela během jejího a Boydovo čtyřměsíčního zajetí v Beaconhillské První Národní Bance. Derek byl zničený z její smrti a dostal její tělo z banky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LeneWillhill

Líbila se mi polovinu první epizody, kdy byla člověk, než se z ní stala exocentrická mrcha s odporným úšklebkem.

2.10.2017 | 21:38:53
RobzzDaBitch

Líbil se jí Stiles, ne Scott…

2.5.2017 | 22:04:44
VampKošilka

Nejlepší ženská postava.

10.1.2016 | 10:01:59

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama