Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Gerard Argent

Gerard Argent

Allisonin dědeček a nelítostný lovec vlkodlaků

Sezóny 4
2012 - 2017

Gerard je Allisoniným dědečkem a Chrisův otec, vraždící lovec vlkodlaků a jeden z hlavních záporáků ve druhé sérii. Přijel do Beacon Hills kvůli pomstě za Katinu smrt a aby oznámil, že už neexistuje žádný „code“ a že zabije všechny vlkodlaky v Beacon Hills bez ohledu na jejich nevinu. Když Gerard zjistí, že Scott je také vlkodlak, vydírá ho a chce, aby poslouchal jeho příkazy. Gerard také zmanipuluje Allison – chce, aby se k němu připojila, zvláště po smrti její matky. Ke konci druhé série zabije Matta a tak se stane novým pánem Kanimy. Ve finále je odhaleno, že má rakovinu a plánuje pokousání Derekem. Tím by se stal Alfou a vyléčil by se. Kvůli plánu Scotta a dr. Deatona, kdy nahradili jeho léky na rakovinu jasanem horským, jeho tělo kousnutí odmítne a kolabuje. Poté ale zmizí.

Během třetí série se ukáže, že je naživu a skrývá se. Při rozhovoru s Chrisem říká, že člen jejich rodiny, Alexander Argent, byl pokousán vlkodlakem – Deucalionem. Dále také prozradí, že to on může za Deucalionovu slepotu – bodl mu do očí šípy.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

hnusný magor

17.8.2014 | 16:26:23

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama