Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Jennifer Blake

Jennifer Blake

Učitelka angličtiny na BHHS, Darach.

Sezóny 1
2013 -

Jennifer Blake je novou učitelkou angličtiny na beaconhillské střední. Derekovi se začala líbit po té, co jí zachránil život, když se na svobodu dostai Boyd a Cora. Když za ní Derek přišel po tom, co byl zraněn alfa smečkou, pomohla mu se skrýt a zahojit se. Políbili se a strávili spolu noc, což Derekovi pomohlo s hojením.


(Foto: MTV)

V epizodě The Girl Who Knew Too Much je odhalena jako Darach a je zodpovědná za všechny oběti v Beacon Hills. Také bylo odhaleno, že byla emisařskou Kaliiny smečky. Ta ji měla zabít, Jennifer málem nepřežila, proto je plná nenávisti vůči alfa smečce. To proto obětovávala panice, vojáky, léčitele, filozofy a strážce.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Moc se mi líbila s Derekem, až jsem byl smutnej z toho, že je padouch :(

14.2.2017 | 12:53:08
palokabela

pls,ať je zase živá

23.1.2016 | 13:26:04

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama