Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Kali

Kali

Kali je Alfa a členkou Deucalionovy alfa smečky.

Sezóny 1
2014 - 2014

Kali je Alfa a členka Deucalionovy alfa smečky. Je arogantní, sadistická, zbabělá, agresivní a nemá výčitky kvůli jejím činům. Je jednou z nejnebezpeč­nějších Alfa vlkodlaků. Pořád chodí bosa a drápy na nohou používá k boji a zabíjení. Stejně jako Deucalion, Ennis a dvojčata, i ona zabila svoji smečku, což bylo „osvobozující“. Je zodpovědná za smrt Ericy a částečně i za smrt Boyda.

(Foto: MTV)

Byla si blízká s Ennisem. Bála se o něj, když byl v hrozném stavu po jeho boji s Derekem a jeho smrt vzala velmi špatně. Ke konci první části třetí série bylo odhaleno, že dříve byla Kali milá a měla výčitky svědomí kvůli tomu, co udělala. Její emisařkou byla Jennifer Blake. Kali se jí pokusila zabít, stejně jako zabila celou svoji smečku, aby se mohla připojit k Alfa smečce, ale nebyla schopná to dotáhnout do konce. Deucalion prohlásil, že se k jeho smečce přidala pouze proto, aby mohla být s Ennisem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama