Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Vernon Boyd

Vernon Boyd

Plachý středoškolák, pracovník na kluzišti v Beacon Hills a člen Derekovy smečky.

Sezóny 2
2012 - 2013

Boyd je plachý samotář na beaconhillské střední škole a pracuje na kluzišti. Ve druhé sérii se stal třetím členem Derekovy smečky, ačkoliv je čtvrtým teenagerem, kterého Derek kousl. Skoro po celou sérii byl Derekovou pravou rukou a fyzicky nejsilnější Beta. Scott uvedl, že je pomalejší než on. Byl si blízký s Ericou. S ní také odešel z Derekovy smečky na konci druhé série, čímž se stal Omegou. Po krátké hádce a chycení rodinou Argentových, on a Erica se pokusili z Beacon Hills utéct, ale byly chyceni do pasti Alfa smečkou.

(Foto: MTV)

Ve třetí sérii se ukázalo, že Boyd a možná Erica jsou naživu a jsou drženi čtyři měsíce Alfa smečkou v opuštění První Beaconhillské Národní Bance. Během těch čtyřech měsíců Erica zemře a Boyd a Cora (Derekova mladší sestra) se nemohli plně proměnit během úplňku a to vyvolalo jejich vztek a krvežíznivost. Po tom, co je našel Derek a Scott, oba ztratili kontrolu a rozběhli se do lesů zabíjet. Byli zastaveni Derekem, s asistencí Scotta, Isaaca a Chrise Argenta.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama