Teen Wolf (Vlčí mládě) Příště uvidíme: Ouroboros

Příště uvidíme: Ouroboros

Příště uvidíme: Ouroboros

Čas utíká pěkně rychle a za námi je sedmá epizoda – do konce této části série už máme tedy jen tři epizody. V článku se s námi můžete podívat na ukázku na epizodu osmou a dole v komentářích nám sdělit svoje názory a dojmy.

20 0
5.8.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /51

Time Remnant

Vypadá to dobře… :)

redaktor
5.8.2015 | 12:49:53
MarsíVít

Sakra už se nemůžu dočkat :)

5.8.2015 | 13:10:50
SončuleKenzi

už se nemohu dočkat ale začínám se v tom pěkně ztrácet a už nechápu o co v téhle sérii jde a celkově mi to hlava nebere :D jsem zvědavá na celkové vysvětlení a hlavně jak se z téhle situace dostanou

#4 Alchymista
5.8.2015 | 13:14:48
Alchymista

#3 SončuleKenzi: Zasvietia Scotovy oci a doktori s Theom sa zlaknu a utecu. .......

5.8.2015 | 13:56:57
Foxxest

A nebo pronese nadhernou rec o tom, jak je schopny udelat pro svou smecku vse, svedou boj, dostane na prdel, ziska obrovsky power-up, nesmyslne je sam vsechny dorazi a konec

5.8.2015 | 16:05:17
Bjorn.Derrek

Tak mě napadlo, není možné, že by byl Parrish tvz. hellhound? Přece jen oheň, agresivní chování, mrtvoly..

5.8.2015 | 19:28:06
Lady Vamp

přiznam se,že se v tom přestávám orientovat, už to nemá hlavu ani patu,jsem zvědavá,kam se to vlastně seriál ubírá,každý další díl je pro mě zklamání,ale kouknu do konce. Sleduju to od začátku,pořád věřím,že navážou na kvalitu prvních tří sérií..

#8 Kurejemalapica #9 FaNTa
5.8.2015 | 19:29:12
Kurejemalapica

#7 Lady Vamp: čtvrtá série, ikdyž už to bylo trochu jiný byla podle mě pořád pecka ale ta pátá ..

5.8.2015 | 19:53:27
FaNTa

#7 Lady Vamp: Tak to si asi jediná. Pátá serie je snad nejlepší série. Teda až na 1 a 2. 3 série byla taky dobrá, ale těch dílů bylo na 1 téma moc. Uznávám, že to byli 2 děje, ale moc to bylo překořeněné. Př, Scott se stal Pravým alfou tak, že vlezl do kruku, který žádná napřirozená bytost nepřeleze a teď znova nemůže malá světluška se dostane do stilese a je z něj hned nogitsune. Takže tím chtěj říct, že každá kitsune má v sobě světlušku nebo co ? :D Oběví se tam zničeho nic ninja bytosti a všichni dostávaj od nich naprdel a znova Oni tvoří světlušky. Nechápu fakt, že Noshiko mohla posílit Oni tím, že zlomila svoje ocasy. A Kira je ani vyvolat nemůže. 4. série Kate, kterou celé 2 série považovali za mrtvou se oběví unese Dereka a nějakým hokus pokus ho změní v děcko a on jen tak, že zmlátí Berserky se změní zpět v dospěláka. Jediná super věc na tom bylo, že Derek nezemřel a dostla další schopnost. 5. série tu kritizovat nechci. Ta je asi nejlepší a jeslti podle tebe nemá hlavu ani patu tak to si asi neviděla ani jeden díl až dokonce. U tohoto se nenudíš.

#12 Kurejemalapica
5.8.2015 | 20:40:00
Cyan

Souhlasím s většinou, pátá série se mi zatím moc nezamlouvá. Zaprvé, hned z kraje, vlkodlak s modře zařícíma drápama? To jako vážně? Zadruhé, chápu, že Beacon Hills je maják pro nadpřirozené bytosti, ale kde jsou ty časy, kdy jedinými zrůdičkami byli Scott, Derek a Peter? I z Hayden je… něco. No a k tomu něčemu, u některých chimér mě ty ozubené cucfleky všude možně dokážou rozesmát.

#13 Alibi
5.8.2015 | 20:50:19
Wewiczeq

Mě se zdá že je to čím dál tím lepší, víc temné a něco se tam taky děje

5.8.2015 | 20:53:40
Kurejemalapica

#9 FaNTa: Na to že si to viděl tolikrát a komentuješ každý příspěvěk se mi zdá že si trochu mimo :D 3. série neměla ani náhodou jedno téma – Alfy X Nokitsune, pokud vím, do Stilese se žádná světluška nedostala :D Nokitsune se stal tak, že při tom jak se „obětovávali“ navrátili moc Nemetonu v kterém byla uvězněná Nokitsune, kterou nepředstavovala světluška ale moucha :D Světlušky byli pouze Oni, a kde si vzal že je Kira nemůže vyvolat ? Právě tím, že zlomí ocas je vyvolá (jejich sílu určovalo stáří ocasu) – ale má pouze jeden ocas tak proč by ho hned lámala a vyvolávala, když by ji teď byli k ničemu ? To že se změnil Derek zpět bylo nejspíš zapříčiněno tím, že ten „hokus pokus“ byl zřejmě jen dočasný aby Kate zjistila kde je trezor a dostala se do něj, to že se změnil zrovna při boji s Berserkama byla pouhá náhoda ;) 5. série není úplně k zahození podle mě ale má až takový moc rychlý spád, jako že se všechno rychle kazí a „smečce“ se nedaří snad vůbec nic .. uvidíme co přinese konec první a celá druhá část

#20 FaNTa
5.8.2015 | 21:05:21
Alibi

#10 Cyan: Též souhlasím. Nastavená pravidla z prvních sérií už neplatí a teď se v tom všichni bez pravidel plácaj. Poslední díl už byl úplně bez hlavy a paty. Plný bombastik super skvělých akcí beze smyslu. Snad se tvůrci vzpamatují a udělají doktory alespoň trochu zranitelné, protože konec vypadá jako zotročení všech nadpřirozených bytostí a jedinej kdo z toho na konec bude těžit bude Nemethon.

5.8.2015 | 21:12:22
Zajka

no tak lidi nehádejte se tady :) já si myslím, že tenhle chaos nakonec přece jen bude dávat smysl a beztak budete mile překvapeni jak to všecko zapadne dohromady ;) podle mě je 5. série upe boží ♥ mě se líbí, jak tam vládne chaos a nikdo neví, co se stane dál… díly si zatím udržují svoje tajemno a o akci a manipulace jednoho s druhým ani nemluvím :D je, ale fakt, že s nadpřirozenými bytostmi se nějak roztrhl pytel, ale přece jen jsou to pokusy a omyly DD takže uvidíme, co mají vbc v plánu a podle mě to není vytvořit nějakého hybrida ani zabít Scotta a jeho smečku, ztm nwm co, ale něco urřitě… pač příležitostí zabít Scotta a jeho smečku měli víc než dost a pokaždé je vždy ušetřili, dá se říct… já bych rozhodně nedělala hned ukvapené záběry a počkala si jak to dopadne ;) přece jnm máme před sebou ještě pár dílů 5A a celou 5B, tak to nevzdávejte :)

#19 Time Remnant
5.8.2015 | 21:36:05
Foxxest

Ach jo, proc se na to divate, kdyz pak napisete takove nesmysly? Ze, FaNta. Kdyz se nad tim zamyslite kazda serie mela, da se rict, jedno tema. V prvni slo o interakci s vlky, vse bylo nezname a jelikoz se serial jmenuje Teen Wolf, zaclo to vlky. Druha byla o poznani svych sil, Derek nam ukazal, co to je byt alfou, Scott nachazel v sobe silu. Treti serie nam poskytla nove nepratele, ukazala ze zde jsou jeste silnejsi bytosti, nez si umime predstavit a poslytla nam jiste obeti, ktere musely byt obetovany. Ctvrta serie byla o vzrustu Scottovi smecky, klapalo jim to, verili si, zvladlI to. A pata serie nam dava jasne najevo, ze -do prdele nejsme ve spanelske telenovele, kde Juan vzdy vyhraje a konec je tak sladky, az je nam blujno-.

Prosim, kritika je potrebna, neda se jen mazat med kolem huby, ale pokud chcete psat kritiky typu, jak je to zamotane, bezmyslenkovite, moc rychle, nebo ze uz to neni ten stary TW, kde jsme meli tri vlky, zkuste to formulovat tak, aby to nebylo az moc, vami, predpojate. Nehlede na to, uz vas vidim, jak jste stastni se serialem, 6ti seriovym serialem, ktery ma furt stejne bytosti. By jsme byli v psim utulku, ne v serialu o nadprirozenych bytostech. Diky.

#17 zuzulik #21 Kurejemalapica #24 Petrush4
5.8.2015 | 22:15:50
Mrs.Mellark

ve čtvrté serii bylo že Liam přestoupil z jiný školy a teď se mluví o tom jak Hayden v 6. třídě zlomil nos .. to jako oba náhodou přestoupili ze stejný školy na jinou stejnou školu? (snad to dává smysl, neumim vysvětlovat) .. maj v tom trochu zmatek :D .. ale nechci nic kritizovat v každym seriále najdeme podobný chyby :)

#23 Golradir
5.8.2015 | 22:39:07
zuzulik

#15 Foxxest: To je NÁDHERA :o)

#18 Foxxest
6.8.2015 | 9:17:50
Foxxest

#17 zuzulik: Dekuji. :)

6.8.2015 | 9:58:23
Time Remnant

#14 Zajka: A celou 6. sérii. Tam budou Dread doctors taky

#26 Zajka
redaktor
6.8.2015 | 10:04:50
FaNTa

#12 Kurejemalapica: 1. k tomu co jsem napsal k 3 sérii „Uznávám, že to byli 2 děje, ale moc to bylo překořeněné.“ s Tou světluškou jsem to přehnal. Nemůžu si pamatovat každej 10s moment z celého serialu. Tak já jsem to pochopil jinak. Tím, že zlomila ocas tak je posílila ne vyvolala. Ale mě nejde o to, že se Derek promenil zpět, ale o ten „hokus Pokus“… Abych ti pravdu řekl. Smečce se nedaří skoro v každé sérii…

#21 Kurejemalapica
6.8.2015 | 10:21:59
Kurejemalapica

#20 FaNTa: to jo :D ale vždycky to nějak vyřeší :D no to je fuk jen ještě k těm „Oni“ – někde v druhé polovině 3. série když tam figurují Oni o tom pak Noshiko nebo jak se jmenuje mluví – že zlomením ocasu vyvoláš Oni a čím starší ocas je, tím silnější jsou Oni – taky je tam vidět že když už jsou tam stávající Oni a ona zlomí ocas – z Nemetonu vyletí světlušky (nový Oni) takže staří zahynou a vzniknou silnější, ne pouze že jsou posilnění ;) až na to budu koukat po 3. na všechny série znova tak si na to dám ještě pozor ale jsem si celkem jistej že je to takhle ;)

#15 Foxxest: Máš pravdu ;) dobře si to napsal (y)

6.8.2015 | 11:10:52
Foxxest

Oni maji symbolizovat strazce rovnovahy ne? Jelikoz Nokitsune je dost silny zasah do rovnovahy, byli povolani. Noshiko nam vysvetluje, ze jejich sila spociva v sile a stari ocasu. Cim starsi, tim silnejsi Oni. Takze to nam odpovida i na otazku, proc je nevyvola Kira. Mohla by. Ale ma jeden ocas, mlady. Dostala by jednoho slabeho Oni a ona ztratila svou silu. Bylo by to zbytecne. Me spise zajima, cim si ten ocas zaslouzi.

6.8.2015 | 11:16:54
Golradir

#16 Mrs.Mellark: Žádnej zmatek v tom neni → 6. třída byla na základce. Tohle je střední škola. Liam přestoupil z jiné střední na Beacon hills střední.

6.8.2015 | 11:48:56
Petrush4

#15 Foxxest: Naprosto s tebou souhlasím! :)

6.8.2015 | 13:20:42
Michiko Karasu

Tak pro mě je 5. série takovým otazníkem, jelikož jsem překvapená, že mě to stále baví, i když z mých původních oblíbenců – Derek, Peter, Argent, Isaac a Stiles – tam zůstal jen ten Stiles a to je sakra velký problém, nemyslíte? Mně nevadí ten nárůst těch příšerek jako spíše úbytek starších postav, vím, že je to Teen Wolf, ale ty starší postavy tomu dávaly takové koření, navíc nové postavy – Malia ani Theo mi absolutně nevyhovují, nesedí mi tam. Liam mi tam sedl až teď, minulou sérii mi ohromně vadil, teď se stává nějak sympatičtější, možná proto, že se chová poněkud více dospěle. Přesto má ale 5. série nějaké kouzlo, nechápu ale jaké, faktem je, že mě stále drží, což je mi záhadou, ale rozhodně na tom má lví podíl právě to ďábelské tempo, jelikož kdyby se trochu ubral plyn, tak se obávám, že Stiles nebude dostatečné lákadlo, abych u série vydržela. Takže zapřísahávám scénáristy – buď neubírejte na tempu nebo tam dodejte nějaké nové, ale prosím ZAJÍMAVÉ a KOUKATELNÉ postavy… ;) Jinak nemám zatím problém, nezdá se mi, že by to bylo zmatené, mám v tom zatím dobrý přehled a jednání postav je opodstatněné (až na Thea, který je velkým otazníkem, bůhví co se tomu klukovi honí v hlavě a samozřejmě Scotta, ten neměl ale ujasněno co dělá už od začátku, tak proč by to měl vědět divák, že -_-) je fakt, že DD jsou vykreslování skoro jako bozi, které nelze porazit, ale nepochybuji, že v posledních 2 dílech smečka zjistí nějakou jejich obrovskou slabinu a najednou vše otočí jako to mají ve zvyku teď scénáristé dělat u soubojů – někdo je o dost slabší než protivník, ten mu dává samozřejmě 3/4 zápasu na budku, ale v posledních vteřinách se vše obrátí k lepšímu a ten looser na začátku posbírá sílu a všechny zmlátí, jeeej…tak tak doufám, že to prosím nebude, snad tedy… Ale na další díl se těším, vypadá to zajímavě, jako vždy ;)

#26 Zajka
6.8.2015 | 14:17:48
Zajka

#25 Michiko Karasu: Derek a Peter mi taky chybí a i když Dereka už asi spíš neuvidíme, Peter se ukáže :) bude ale hlavně až v 5B :) #19 Time Remnant: přesně!

#27 FaNTa
6.8.2015 | 15:20:50
FaNTa

#26 Zajka: Derek by tam bejt měl. Netuším kdy, ale jak řekl Jeff tak Derek se tam bude oběvovat ne jako hl. postava, ale jako vedlejší postava. Tak Petera asi uvidíme v druhé části. Protože tu na něj už moc prostoru neni. 2 epizody do konce 1/2. ve 2/2 by už měla být matka Malie a u ní řešit nějakou tu záhadu. A také doufám, že se vyřeší kde je Peter. Proč už neni s trojočkem v cele.

Hlavně já se už strašně těším až uvidíme Desert Wolfa (Matku Malie) a taky bych chtěl zjistit důvod proč Talia vymazala vzpomínky u Petera na ní. A taky proč Maliina matka zapříčinila bouračku ve, které zemřela Malie adoptivní matka a její sestra.

Jinak bych chtěl vědět. Jak to vypadalo v minulém díle proč DD poslouchaj Thea. Tu už to někdo říkal. Nechce se mi to číst vše znova. KDY se dozvíme co Theo a DD mají za lubem ? (v této části nebo až v té druhé?)

#28 Kurejemalapica
6.8.2015 | 15:54:17
Kurejemalapica

#27 FaNTa: v 9. a 10. díle by se mělo odhalit víc o domluvě Thea s DD ;) už se nemůžu dočkat – a řekl bych že ho neposlouchají jako že by byl jejich nadřízený, spíš společník s ne tak velkou váhou jakou mají oni sami jestli mě chápeš :D

6.8.2015 | 21:04:17
Foxxest

Nekdo tu rekl, ze DD nemaji o Scotta zajem. Proc se teda Theo snazi dostat k nemu co nebliz?

#32 Kurejemalapica
6.8.2015 | 21:35:56
Myra123

nemůžu se dočkat na ostatní díly

6.8.2015 | 22:15:02
Myra123

nemůžu se dočkat na ostatní díly

6.8.2015 | 22:15:09
Kurejemalapica

#29 Foxxest: Navíc ten divnej vlkodlak s pařátama v 1. díle měl „eliminovat hrozbu“ podle DD takže jim Scott asi přece jen v něčem brání ;)

#33 FaNTa
6.8.2015 | 22:40:31
FaNTa

#32 Kurejemalapica: Tjn. Neni náhodou hrozbou to, že je Pravej Alfa? A DD nemůžou Pravýho Alfu vytvořit ?

Jinak v 8mé epizodě Mellisa objasnila fakt jak vytvířej chiméry. Musí mít 2 rozdílné DNA, že ? Takže transplantace atp. ale mě by zajímalo když si tu myslíte, že Theovu proměnu ve vlkodlaka nepodstoupil přirozeně, ale experimentem. Jak to myslíte ?? Protože by musel mít nejaký předpoklad k tomu. Když je uplna proměna dá se říct rarita. A mě připadá to, že uplna proměna se stane jen když se nějaký -dlak jako napřirozený narodí. (Ne, že by se to stalo každému, ale myšleno tak, že se to stává jen těm co nejsou pokousáni. Př. Talia, Derek, Malia-(proměna v kojota. jak bylo vidět ve 3. sérii, ale to nebylo, protože by si to zasloužila nebo tak nějak, ale jako kvůli strachu, smutku, viny nebo snad ne ?)

#34 FaNTa #35 FaNTa #36 Kurejemalapica #37 Kurejemalapica
6.8.2015 | 23:10:48
FaNTa

vytvářej*
#33 FaNTa:

6.8.2015 | 23:11:06
FaNTa

#33 FaNTa: k tej Malii. Myslím tak tu proměnu. Jako, že převládla u ní při uplňku zvířecí část a ona ztratila kontrolu

6.8.2015 | 23:12:52
Kurejemalapica

#33 FaNTa: řekl bych že s nikým jako Derek, Talia, Malia se to srovnávat nedá protože jestli byl Theo nějak upraven DD – tak jak řekl Deaton oni naprosto mění pravidla, takže kdo ví jak to u Thea funguje :D

7.8.2015 | 0:04:44
Kurejemalapica

#33 FaNTa: řekl bych že s nikým jako Derek, Talia, Malia se to srovnávat nedá protože jestli byl Theo nějak upraven DD – tak jak řekl Deaton oni naprosto mění pravidla, takže kdo ví jak to u Thea funguje :D

7.8.2015 | 0:04:45
Foxxest

A co kdyz Theo ma tyhle predpoklady? Oni jeste nikomu nerekli, co objevili, takze Theo muze byt po transplantaci. A nebo to byl vlkodlak, ktereho upravovali. Jestli me chapete, oni Doktori delaji chimery z lidi. Theo muze byt chimera, ale s podkladem cloveka. Ovsem, to si zase musim hned oponovat, pokud Theo je dokonala chimera, proc by hledali novy postup. Ah, netusim. Nechme se prekvapit.

#39 Foxxest
7.8.2015 | 6:50:25
Foxxest

#38 Foxxest: *Theo muze byt chimera s podkladem vlkodlaka, pardon.

7.8.2015 | 11:34:03
227petr

Já si myslím, že povedeným experimentem bude Stiles. Když seděli Stiles a Theo v Jeepu a hlídali tělo té mrtvé chiméry, tak se Theo vyptával Stilese na to, jak se cítil, když zabil Donovena a při tom se na Stilese v jednu chvíli koukal takovým pohledem jakoby říkal: „Stiles bude vhodným adeptem na povedený pokus.“ Chtěl bych, aby Stiles zůstal člověkem. :-(

webmaster
8.8.2015 | 22:11:56
Foxxest

A Stiles daroval, ci mu byl darovan organ? Ze ma dvoji DNA? A uprimne receno, Stiles jako trosku cakly shapeshifter by se mi libil. :D

#42 FaNTa
9.8.2015 | 0:25:18
FaNTa

#41 Foxxest: Stiles,ale už od první série chce být vlkodlakem. Bylo to vidět jak mu Peter řel, že ho kousne. On mu dal ruku, ale na poslední chvilku si to rozmyslel.

#43 FaNTa #44 Foxxest
9.8.2015 | 8:55:00
FaNTa

#42 FaNTa: řekl*

9.8.2015 | 8:55:22
Foxxest

#42 FaNTa: Pani, asi koukame kazdy na jiny serial. Stiles vzdy prohlasoval, vlastne i jeho herec, ze jedina vec, v kterou by se chtel zmenit je SnowMan. :)

#45 FaNTa
9.8.2015 | 10:56:52
FaNTa

#44 Foxxest: Jj to je pravda, ale první série. O tom přemýšlel. Díl ve, kterém Peter hledal Dereka. Derek měl scottův telefon a Stiles mu řekl to heslo, že je Allison na vyhledání GPS. Pak ho Peter chtěl kousnout a Stiles řekl, že nechce a Peter něco ve smyslu, že „přestaň lhát sám sobě. Můžeš říkat něco jiného, ale mě lhát nemůžeš“ nějak tak. To bych se musel podívát znova

#46 Kurejemalapica
9.8.2015 | 11:08:50
Kurejemalapica

#45 FaNTa: ale to neznamená že chce být od 1. série vlkodlak :D možná tak to že byl v pokušení, kdo by taky ne .. ale kdyby po tom tak toužil už od 1. série řekl bych že by měl dost příležitostí se jím stát ;) Stiles je rád že je takový jaký je :D

#47 FaNTa
9.8.2015 | 14:08:42
FaNTa

#46 Kurejemalapica: NEvěřím tomu :D At je i tím sněhulákem :D

9.8.2015 | 15:16:52
Foxxest

Mohl rict Derekovi, Peterovi, cele smecce alf, te kamaradce od Noshiko. Nechce jim byt.

9.8.2015 | 21:11:48
FaNTa

Tak Dereka se v první a druhé sérce bál ve 3 až tak moc ne, ale i tak mu nevěřil. Smecka Alf by ho neproměnila nikdo z nich nechtěl a neměl bety, protože je zabily. Satomi neznal a byla tam jen pár epizod. Jedině Scott. Ale já už to neřešim

10.8.2015 | 16:18:05
Foxxest

Tak nezacinej debatu, kdyz ji ukoncis. :(

#51 FaNTa
10.8.2015 | 21:53:05
FaNTa

#50 Foxxest: Jako myslel jsem tím, že už neřešim Scotta ne tuto debatu :D

11.8.2015 | 14:07:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců