The Expanse S04E10: Cibola Burn

S04E10: Cibola Burn

S04E10: Cibola Burn
cz sk
13.12.2019
49 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
igwar

Komentár od Keda to popisuje úplne presne. Akoby to bol half season a nie finále série. Tie boli v predchádzajúcich sériach doslova epické. Nič v zlom, ale toto bolo slabšie. Vedľajšie dejové linky (Bobbie, Inaro) sa v podstate rozbehli až v poslednom diele a samozrejme bez akéhokoľvek náznaku ukončenia. Dovtedy sa iba ťahahali. Ukončenie tej hlavnej mi prišlo odfláknuté. Tá trojsekundová kovbojská prestrelka Holdena a Murtryho bola nič moc ukončenie celého toho zdĺhavého budovania napätia medzi oboma tábormi. Dúfam, že bude 5ta séria, inak by to bolo naozaj hlúpe finále celého seriálu.

11.4.2020 | 14:58:46
Kothy

Asi bych od finale cekal vic…

3.2.2020 | 16:27:24
captain

DO prkna, hodně otevřený konec, na můj vkus až moc teda, a teď zas čekat a čekat na pátou sérii…

28.1.2020 | 20:41:08
RagnarokCzD

Na můj vkus moc velký soustředění na pozemskou politiku …

Nejvíc sem se na konci předchozí série těšil na to, až se děj rozeběhne na nový světy … a místo toho tu máme jen jeden a ani z něj nám neukážou skoro nic. :(

Začíná mi to trochu připomínat lost … každá další epizoda přidá další miliardu otázek, ale neodpoví skoro na nic. :D

26.1.2020 | 19:47:02
salamalejkum

V porovnani s predoslou seriou, to bolo malinko slabsie, i ked latka bola nasadena velmi vysoko, niet sa comu cudovat. Skoda len, ze to malo 10 casti, ale i tak to nesklamalo a nazhavilo na dalsie pokracovanie.

25.1.2020 | 12:12:36
Lan

Valka mezi planetami nikdy neskoncila, protoze jejich spory trvaji dal. Gao tusim ze neni s SN a predpokladam ze z Avasaraly se az teprve ted stane ta spravna chladna mrcha, no, snad se dalsi serie dockame co nejdriv…

23.1.2020 | 2:27:24
WILLIAM_MOINSPIELD

Knihy jsem nečetl, ale tak nějak jsem doufal, že s příchodem prstenců se podíváme do vícera soustav. Nakonec i přes uzavřenější a pomalejší děj výborná podívaná.

21.1.2020 | 15:55:33
honza03

Vzhledem k předešlým sériím byla tato slabší, ale i tak jsem si jí užil a rád se podívám na další…

9.1.2020 | 8:49:07
ked

Přijde mi, jakoby jsme skončili před zimní pauzou v polovině sezóny. Předešlé série byly pro mě o kapku lepší. I tak je to nadprůměr.

8.1.2020 | 2:07:29
memar

Za mňa spokojnosť. Momentálne to najlepšie zo sci-fi čo môžeme vidieť. I keď oproti knihe dosť podstatné rozdiely tak podľa mňa neuškodili.

6.1.2020 | 8:25:29

The Expanse
95/100 - 308×

The Expanse

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

Knihy ze série The Expanse objednávejte na Kniha.cz.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), Francois Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Drummer), Florence Faivre (Julie Mao), Athena Karkanis (Octavia Muss), Paulo Costanzo (Shed Garvey)

Stav překladu

Epizoda S05E06: Tribes

cz20%

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborní poradci: @Zero@Gripe

Omluvte zpoždění, budeme se ho snažit dohnat.
Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás