The Expanse S05E09: Winnipesaukee

S05E09: Winnipesaukee

S05E09: Winnipesaukee
cz sk
27.1.2021
52 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rigix

Sračka díl

4.2.2021 | 22:45:09
captain

Nato, že příště už finále řady a celého seriálu, zbytečně dlouho se opět zabýváme Amosem neboli Timmym a jeho kmenem, to zní, jako z nějakého country šlágru… No nakonec odstartují doslova za minutu dvanáct. Dále, je vidět, že puče a převraty vůči zákonné legitimní vládě, či dokonce vůči politickému systému jako takovému, teď docela letí?! No nazdar. Madam Avasarala tentokrát v čele opozice… Jistě už má vlastní záměr! Ten vtip, Pozemšťan, Marťan a člověk z Pásu přijdou do baru, no jémine! Naomi stále v neřešitelné situaci, Drummer se zřejmě bude muset rozhodnout, Alex a Bobby jsou blízko, Rosa s Holdenem nedaleko, a Marco to ví! To jsem vážně zvědav, jak to chtějí příště všechno důstojně zakončit?!

4.2.2021 | 14:31:45
Smrtihlav

Dnes mi došlo, jak moc mi bude tenhle seriál chybět, až skončí☹️

3.2.2021 | 21:06:17
RagnarokCzD

Nevim no … díl se mi líbil

  • Moralizující vrah je sice trochu klišé, ale dokázal bych jim to odpustit … bavilo mě sledovat jak Amos bojoval se svojí touhou dělat věci jednoduše jako vždycky a se snahou se tý holce zavděčit, asi jsme konečně našli jeho slabý místečko. Když nemůže poslouchat Naomi, tak si si ho kolem prstu omotá jiná ženská. :D
  • Politikaření na Měsíci bylo fajn, předvídatelný a trochu naivně blboučký, ale fajn … líbil se mi ten drobnej detail s najelváním whisky. :D
  • Naomi parkticky nic neudělala … a vracení se k jejímu rodinnýmu dramatu by mi asi taky nechybělo. Já chápu, že pro Filipův vývoj se jedná o zásadní zvrat, ale ta postava je mi tak neskutečně ukradená, že kdyby se na ní teď zapomělo a už jsme ji nikdy neviděli, tak si toho asi ani nevšimnu. :D
3.2.2021 | 10:39:45
targaryen

Vůbec mi nepřipadá, že by se to táhlo. Akce je tam tak akorát.

2.2.2021 | 9:07:45
choudys

Amazon šetří, natahuje? To se v té knižní předloze nic akčnějšího neděje?
Díl dobrej, nevadí že to není jen o akci, ale táhne se to. Je to parádně natočený, doufám že nejvíc zažijem v poslední sérii a ukončí to stylově.

2.2.2021 | 7:40:47
Rodney1122

Táhne se to, této serii chybí akce

1.2.2021 | 21:29:36
DC Expert

To s tím odstřelovačem bylo husté, ale vadí mi že to zbytečně natahují.

1.2.2021 | 12:44:42
Rik

Děj se mohl více posunout.

1.2.2021 | 10:45:58
Kothy

Konecne poradna akce :)

1.2.2021 | 0:35:03
1

The Expanse
95/100 - 318×

The Expanse

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
5 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), Francois Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Drummer), Florence Faivre (Julie Mao), Athena Karkanis (Octavia Muss), Paulo Costanzo (Shed Garvey)

Stav překladu

Epizoda S05E10: Nemesis Games

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborný poradce: @Zero

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás