The Flash S05E21: The Girl With The Red Lightning

S05E21: The Girl With The Red Lightning

S05E21: The Girl With The Red Lightning

Tým Flash je v pohotovosti poté, co se druhý Cicada rozhodne vypustit nebezpečný virus, který může ohrozit všechny metalidi.

cz sk
7.5.2019
1 450 000
43 minut

Základní info:

Režie: Stefan Pleszczynski
Scénář: Judalina Neira, Thomas Pound
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Chris Klein (Orlin Dwyer), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Jesse L. Martin (Joe West), Kimberly Williams-Paisley (Renee Adler), Sarah Carter (starší Grace Gibbons), Patrick Sabongui (David Singh), Brandon Bagg (strážník), Sonia Beeksma (novinářka), Everick Golding (Trevor Shinick), … 

Kvíz k jednadvacáté epizodě

Čím si svítila Cicada v chatce, v níž se ukrývá?

Trailer k jednadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Monoceros

Oni jsou vážně prostě pitomý a největší fail vidím jasně v tom když se spojila s Cicadou a maminka s tatínkem měli strach aby tím spojením náhodou Cicada nezjistila kde jsou. To jako fakt? Vždyt už tam za nimi byla a bojovali spolu když unesla Orlina. Ona přeci ví že jsou ve Star labs.

12.5.2019 | 16:35:58
RagnarokCzD

Malý + za pokus o překvapení … i když zase takovej šok to taky nebyl. :D

11.5.2019 | 8:57:56
Warriorn

Nevím, je to prostě nuda. O čem jsou nějaká dramatický proslovy na Reverse Flashe, jak ho popraví a jak si to užijí bla ble blu, když před epizodou sdílí popis posledního dílu, ze se musí Reversovi postavit? Naprostá kokotina.

Navíc když v tomhle seriálu stejně nikdo nikdy neumře, tak jakékoliv „gradování“ je k ničemu, protože stejně bude happy end. Když konečně „padoucha“ omráčí, tak zavelí a udělají diskuzní kroužek, místo déletrvajícího řešení.

Proslovy o lásce, důvěře a podobných sajrajtech nemá smysl komentovat. Aspoň pro mě díl trvá kratší dobu. Všem v Americe se schopnostmi hrozí smrt, ale my se budeme bát o dcérenku, která by při neúspěchu zaklepala taky.

No sečteno podtrženo, mohli by to utnout dohromady s Arrowem. Oba seriály stupiditou a vystupováním vévodí hranici hnoje.

10.5.2019 | 19:56:22
Posspi

Začátek nuda, průběh celé epizody vláčný, moc se to táhlo.. až poslední minuta do mě napustila, hah, pořádný blesk. Opravdu netuším, co se ve finále této řady bude dít, nicméně předpokládám, že návrat Reverse Flashe do další série je jistý. Nora se v tomhle díle docela i dala, Cicádice byla sice trapná a opět (= Kam se poděly pouta pro metalidi, když ležela na zemi?), každopádně to přežiju. Ciscův plán a spolupráce týmu tak na půl plynu, 80% za Toma Cavanagha a jeho románek, poslední scénu a Ralphovo zjištění, což mi připomíná, že jsme se po dlouhé době zase dočkali Elongated Mana.

Co mě štvalo, je neustálé hustění lásky a pokory, dneska to bylo obzvláště sladké – proto 80%. Blížíme se ke konci, přátelé!

9.5.2019 | 23:23:47
J.Krivas

příste poslední díl a pak zase čekat na další řadu půl roku:-D

9.5.2019 | 23:21:00
Dragon94

Zrovna, když jsem si říkal, že tento díl není, až tak špatný.. Přišlo posledních 5 minut, kde nikdo na policejní stanici nevytáhne zbraň na sériového vraha, kterého se snaží chytit. Joe na ni míří, ale, že by vystřelil? A proč na konci Cicadu nepřenesli na jinou zemi, kde nemůže nikomu ublížit nebo nezavřeli do cely nebo ji, alespoň nevzali ty zbraně? Místo toho tam jen stály v kroužku jak banda pitomců a čekali, než se zase probere.

9.5.2019 | 21:41:13
Každá

ten plan RF me napadl uz pred trema epizodama ze by to tak mohlo byt.. a jakto ze je stale barry takovej debil, kdyz ma bejt tak chytrej aby vymyslel a sestavil Gideon.. to mi nejde do hlavy..

9.5.2019 | 4:00:06
Kothy

Spousta nelogicnosti…

9.5.2019 | 0:38:03
Stanley97

RF vede, tak jak by to mělo být, boj s Cicadou konečně dobrý, ikdyž docela mohla do Cisca bodnout dřív a ne pomalu přicházet…

8.5.2019 | 19:02:46
Lex Luthor

RF je opět všechny přechytračil. Konečně aspoň nějaký pořádný zápas s Cicadou.

8.5.2019 | 14:38:59

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás