The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E04: Mask of the Red Death, Part One

S09E04: Mask of the Red Death, Part One

Flash je nucen vykonat nemožnou volbu. Když ve městě vypadne proud, Flashův tým požádá o pomoc skupinu Ranařů. Iris navštíví jedna stará kamarádka a Joe a Cecile se snaží najít rovnováhu mezi vším.

sk
1.3.2023
570 000
42 minut

Základní info:

Režie: Menhaj Huda
Scénář: Joshua V. Gilbert, Emily Palizzi
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jon Cor (Mark Blaine), Javicia Leslie (Red Death), Jesse L. Martin (Joe West), Andy Mientus (Hartley Rathaway), Max Adler (Jaco Birch), Damion Poitier (Keith), Richard Harmon (Owen Mercer), Magda Apanowicz (Andrea Wozzeck), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Začínám mít pocit, že nazvat Leslie herečkou je samo o sobě velká nadsázka … i když se tomu seriálu jakž takž podaří trochu něco vybudovat (a že už to samo o sobě dá práci) … tak ta ženská to během pěti vteřin totálně schodí protože příšerně přehrává. :(

5.4.2023 | 22:48:50
Primaværa

70%

15.3.2023 | 23:50:43
Venous4

Nuda nuda, sed sed. Ztohohle mracku uz nezaprsi a oni stale doji serial ktery mel zkoncit uz davno.

#Posspi myslim ze u Khione (kdo vymyslel tak debilni jmeno) nam ukazali jejich origin Poison Ivy.

7.3.2023 | 8:24:05
tween3r

Nechce se mi věřit tomu, že by po tolika dílech a takovým solidním build-upu zahodili pravej potenciál Marka do koše na pospas několika nezajímavejm troubům.. ale je to Flash, takže by mě to ve finále ani nepřekvapilo. Red Death je tak otravná, že už jenom kvůli ní musím následující díly hodnotit s rezervou minimálně 20 %, protože to se fakt nedá. Herečce nevěřím ani nos mezi očima a její existence je ztělesněním veškerejch seriálovejch klišé, na který můžete během sledování narazit. Na druhou stranu kvituju zapojení celýho improvizovanýho týmu anti-hrdinů v čele s Hartleym, Goldfacem atd., který se snaží pomoct ze všech sil a po boku Gustina pak táhnou celej seriál.. jsem zvědavej, jestli se v Khione probudí i nějaký schopnosti.

5.3.2023 | 22:13:23
Brett

Mně se to líbilo. Cítil jsem po dlouhé době pravé napětí, jak to celé dopadne.

4.3.2023 | 7:36:11
Lex Luthor

Prostě klasický Flash neurazí a nenadchne a citová sračka

3.3.2023 | 17:39:26
CaptainDeadpool

bože RD je fakt otravná… a to ještě víc jak Iris

3.3.2023 | 17:07:30
Basim

Nelíbilo se mi to! Tahle Ryan patří na dlažbu! Byla by to větší perla kdyby byl záporák Bruce Waine. Jenže se z toho stala zase sračka a opět stejná pohádka!

3.3.2023 | 13:45:33
NazgulCZ

Lepší díl, a zajímalo by mě, jestli si někdo vzpomněl na Alenku v říši divů :D na konci byla krásná paralela. Ale obecně něvím, prostě neurazilo nenadchlo, něco bylo přehrané, nedohrane, přiběh trošku ohraná písnička, a doslova koukám na Flashe a viděl jsem LoT, a přivedli tam postavu kterou doslova neznám. Nevzpomínám si že by bylo v minulosti na Gotham nějak referováno.

3.3.2023 | 3:45:00

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama