The Following (Stoupenci zla) Co očekávat od 9. - 11. dílu?

Co očekávat od 9. - 11. dílu?

Co očekávat od 9. - 11. dílu?

Hlavním padouchem se stává Theo, který sice jede na vlastní pěst, ale je velmi nebezpečný. Zároveň se schyluje k popravě Joeho Carrolla, ale vše nepůjde zas až tak hladce.


5 0
19.4.2015

9. Kill The Messenger

Datum premiéry: 20. dubna 2015

Po posledním šokujícím odhalení Ryan zjistí, že jej sleduje nový vrah. Hra na kočku a myš je zavede z různých důvodů k Joe Carrollovi. Mike a Max hledají ztracenou stopu a Mark učiní šokující rozhodnutí.


10. Evermore

Datum premiéry: 27. dubna 2015

Má se konat poprava Joe Carrolla, ale tým si uvědomí, že vše nepůjde tak lehce. Celý svět sleduje, co se děje na popravišti, protože Joe si na popravišti udělá vlastní rukojmí.

11. Demons

Datum premiéry: 4. května 2015

Vyšetřování zavede tým k nebezpečnému sériovému vrahovi, který je spojen s Theem. Během toho Theo a Peggy hledají útočiště, které jim doporučil neznámý zdroj. Ryan se vypořádává s nedávnými událostmi a hledá uvnitř FBI pachatele, který získal přístup do notebooku Daisy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás