The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Teroristka z Homelandu se objeví v novince The Following

Teroristka z Homelandu se objeví v novince The Following

Marin Ireland, která ztvárnila v několika dílech Homelandu ženu spolupracující s teroristy, si zahraje v novém krimi seriálu.

0 0
30.11.2012

Tady to pro někoho vypadá na slibnou kariéru! Marin Ireland je herečka, která v poslední době hraje v jednom výborném seriálu za druhým. Naposledy jsme ji mohli vidět třeba jako Aileen Morgan v pěti epizodách několika cenami ověnčeného Homelandu. Již předtím si ale střihla roli i v takových peckách, jako jsou Boss nebo The Killing. A nehraje jen v televizi. Za svůj herecký výkon v divadelní hře na Broadwayi s názvem Reasons to Be Pretty byla dokonce nominována na cenu Tony. Příští rok se s ní v kinech objeví i dva filmy.

V The Following si zahraje Amandu, křehkou a tak trochu jednodušší dívku. O tom, co bude její postava v seriálu dělat, se toho zatím mnoho neví. Poprvé se objeví v deváté epizodě první série s tím, že je napsána jen pro jednu epizodu, ale tvrdí se, že by se nakonec mohla dostat i do dalších. Vše samozřejmě záleží i na tom, jak bude seriál ve výsledku úspěšný.

Zdroj: FOX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama