The Following (Stoupenci zla) Teroristka z Homelandu se objeví v novince The Following

Teroristka z Homelandu se objeví v novince The Following

Teroristka z Homelandu se objeví v novince The Following

Marin Ireland, která ztvárnila v několika dílech Homelandu ženu spolupracující s teroristy, si zahraje v novém krimi seriálu.

0 0
30.11.2012

Tady to pro někoho vypadá na slibnou kariéru! Marin Ireland je herečka, která v poslední době hraje v jednom výborném seriálu za druhým. Naposledy jsme ji mohli vidět třeba jako Aileen Morgan v pěti epizodách několika cenami ověnčeného Homelandu. Již předtím si ale střihla roli i v takových peckách, jako jsou Boss nebo The Killing. A nehraje jen v televizi. Za svůj herecký výkon v divadelní hře na Broadwayi s názvem Reasons to Be Pretty byla dokonce nominována na cenu Tony. Příští rok se s ní v kinech objeví i dva filmy.

V The Following si zahraje Amandu, křehkou a tak trochu jednodušší dívku. O tom, co bude její postava v seriálu dělat, se toho zatím mnoho neví. Poprvé se objeví v deváté epizodě první série s tím, že je napsána jen pro jednu epizodu, ale tvrdí se, že by se nakonec mohla dostat i do dalších. Vše samozřejmě záleží i na tom, jak bude seriál ve výsledku úspěšný.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás