The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

The Following jako příliš násilný seriál?

The Following jako příliš násilný seriál?

The Following bude dalším seriálem, kde poteče krev, ale nebude jí tam až příliš mnoho?

1 0
9.1.2013

Tvůrce seriálu The Following Kevin Williamson byl obviněn z toho, že v jeho seriálu je příliš násilí a sexu (hlavně tedy násilí). Otázky se zaměřují hlavně na nedávnou událost, která proběhla ve městě Newtown, kde v místní základní škole Sandy Hook došlo k vyvraždění několika lidí včetně dětí ozbrojeným maniakem. „Kdo by se nebál? Myslím, že každý byl ovlivněn Sandy Hook,“ říká Williamson.

V seriálu se objeví situace, kdy si žena vypíchne oko nebo dojde k upálení lidí na ulici. „Když jsem si vzal kus papíru a pero, nechtěl jsem vymýšlet, jakým způsobem se budou lidi zabíjet. Chtěl jsem napsat drama, thriller, prostě něco s provokativním příběhem,“ vysvětluje Williamson. Zároveň ale přiznává, že jej masakr na Columbine High School, který se stal roku 1999, opravdu inspiroval: "Příběh je zasvěcen těmto dětem, ale nenastane žádná podobnost s jejich případem.“

Při této příležitosti se nechal Kevin Bacon, hvězda seriálu The Following, slyšet, že je nadšený svou účastí na tomhle projektu. „Jsem rád, že jsem součástí nového seriálu v podobě tak zajímavé postavy, jako je Ryan Hardy,“ řekl Kevin. „Původně jsem si myslel, že to nemá moc cenu, kdyby to bylo jen na kabelovce, ale poté, co jsem si přečetl scénář, na mě příběh opravdu emocionálně zapůsobil, takže jsem nabídku přijal.“ dodal.

Zdroj: FOX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama