The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Vyhodnocení soutěže o knihu Psychologie sériových vrahů

Vyhodnocení soutěže o knihu Psychologie sériových vrahů

Před 14 dny jsme vyhlásili soutěž o 2 knihy Psychologie sériových vrahů od PhDr. Andreje Drbohlava z webu seriovivrazi.cz, která vyšla v nakladatelství Grada. Pokud jste se zúčastnili a chcete vědět, zda jste byli úspěšní, čtěte dál.

1 0
3.2.2013

Soutěž probíhala jak zde, na tomto webu, tak i na tematicky spřáteleném webu Dexter. Celkem se zúčastnilo 97 soutěžících, z toho 45 zkusilo své štěstí skrz Following. Z těchto všech jsme pak přijali 32 správných odpovědí, což v porovnání se soutěží na Dexterovi značí, že jsme zjevně měli lehčí otázky.

Z těchto 32 pak byl podle pravidel vylosován jeden výherce, který knihu obdrží. A tímto výhercem se stává…

Uživatel s přezdívkou willy888! Gratulujeme a co nevidět jej kontaktujeme e-mailem. Určitě si zaslouží potlesk.

Thumbnail Play icon

A vy ostatní nezoufejte a radujte se alespoň z toho, jak se nám Following hezky rozjíždí. Anebo se ještě podívejte, zda-li jste nevyhráli na Dexterovi ;-)

Zdroj: FOX

Diskuze /1

KevSpa

Tleskám výherci! ;-)

webmaster
6.2.2013 | 12:31:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama