Titans S02E01: Trigon

S02E01: Trigon

S02E01: Trigon

Zlotřilý Trigon ovládl Dicka Graysona a láká do pasti i ostatní Titány. Odolají hrdinové jeho manipulaci?

cz sk
6.9.2019
51 minut

Základní informace:

Režie: Carol Baker
Scénář: Greg Walker
Hrají: Brenton Thwaites (Dick Grayson), Teagan Croft (Rachel Roth), Ryan Potter (Garfield Logan), Anna Diop (Koriand'r), Minka Kelly (Dawn Granger), Alan Ritchson (Henry Hall), Conor Leslie (Donna Troy), Curran Walters (Jason Todd), Iain Glen (Bruce Wayne), Esai Morales (Slade Wilson), Seamus Dever (Trigon)

Popis epizody

Hank a Dawn přesvědčí Jasona Todda, aby jim pomohl zachránit Rachel a Dicka. Spolu se za nimi vydají a najdou Koru s Donnou, které se snaží dostat do Angelina domu. V něm zatím Rachel s Garem prchají před jejím otcem a temným Dickem. Hankovi, Dawn, Jasonovi, Kory a Donně se povede dostat dovnitř, protože je tam Rachelin otec pustí. Všechny je přivede na temnou stranu a poté, co na jeho příkaz umlátí Gara, na temnou stranu obrátí i Rachel. Té Garova smrt totiž zlomila srdce, což je právě tím impulsem, který vede k přeměně jejího otce v Trigona. Gar ale přežil a dokáže Rachel přivést zpět. Ta se zase vydá do mysli Dicka a zachrání ho. Díky tomu přijde na to, jak porazit Trigona a tím navrátit své přátelé ke světlé straně. Dick se s Jasonem, Rachem a Garem vydá do San Francisca poté, co se zastaví u svého bývalého učitele Bruce Waynea. Přesvědčí ho, že základna v San Franciscu je připravená na nové hrdiny. Ty ovšem čeká boj s Deathstrokem, který zaznamenal jejich přítomnost v televizních zprávách.

Foto: DC Universe

Trailer a fotogalerie

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Konec první série: Nejdřív je převeksloval na stranu zla, hned po chvíli se dva z nich převekslovali zpátky a ničitel světů je v podstatě lusknutím pryč a všichni jsou zpět a v pořádku! Tohle bylo fakt odfláknuté…

Začátek druhé série: Stěhování do SF, setkání s Brucem (Jorahovi je tu roli fakt těžké uvěřit) a s divným a relativně starým Deathstrokem (Manu Bennett by byl mnohem lepší)… Nic extra, ale uvidíme…

21.8.2020 | 19:54:15
CoRnDuCK

No… Nevím.

4.8.2020 | 18:09:35
Spiker

Takhle přece měla skončit už poslední série. Jako kdyby jeden díl zapomněli odvysílat. Ty vize mě štvaly, snad už se na ně vy..

10.3.2020 | 6:24:07
choudys

Rozpoluplný pocity, jak tady někdo psal, takhle nejspíš měla končit první série – slabé. Jako začátek druhé série hrozné.

21.11.2019 | 19:50:02
Rider S.R.Q

dobrý začátek

15.11.2019 | 20:07:05
Kubaskou

Nic moc.

17.9.2019 | 19:54:20
CZEMarkus

Titans are back b*tches! Spokojenost a těším se jak to půjde dále a Jason Todd má tu správnou „otravnou energii“ ,))

15.9.2019 | 10:34:16
tominotomino

Tohle spíš měl být poslední díl minulé série. Asi to i původně tak bylo (dlouhou dobu byl zveřejněn i název dvanácté epizody, ale pak najednou bylo, že 11. díl bude poslední). Spíš se tvůrci asi rozhodli, že půjdou nějakým jiným směrem, tak to ukončili a nechali si závěr série do premiéry té nové.

webmaster
14.9.2019 | 11:00:36
vobluda777

hola katastrofa… ako prva seria sa este pozerat dala, ale toto je uz silna kava..... to hadam neznesie ani kriteria 11 rocneho decka, ktore videlo zatial len pehaveho maxa…

13.9.2019 | 20:17:34
Serenitka

Jak to všichni chválí, mám z toho úplně opačný pocit, mám obavy, že to dopadne velmi brzy, jako Arrow a bude z toho pěkná slátanina. Kromě toho, že tohle je regulerní poslední díl první sezony, Trigon je příšerný, když nemají na kvalitní animaci, měli raději udělat solidní masku, která by vypadala určitě líp, ikdyž ono je to jedno, holka si škytla a Trigon se rozpadl, tak nač to řešit. Některé postavy mi začínají lézt krkem a některé hlášky též začínají navozovat pocity trapnosti. No přejdu tu pachuť z tohohle dílu a dám šanci ještě pár dalším, třeba to bylo jen škobrtnutí tvůrců, kteří nevěděli co s koncem první série.

13.9.2019 | 8:30:28
1

Stav překladu

Epizoda S02E13: Nightwing

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a, @MadyDollar
Korekce: @Lucifrid

Překlad sedí na volně dostupné verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Titans

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás