Titans
86/100 - 81×

Titans

Seriál sleduje mladou skupinu superhrdinou naverbovanou ze všech koutů světa DC Comics. V této akční a dobrodružné podívané vyjde Dick Grayson ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů zahrnující Starfire, Raven a další.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Brenton Thwaites (Dick Grayson), Minka Kelly (Dawn Granger), Anna Diop (Koriand'r), Ryan Potter (Garfield Logan), Alan Ritchson (Henry Hall), Teagan Croft (Rachel Roth), Iain Glen (Bruce Wayne), Esai Morales (Slade Wilson), Natalie Gumede (Mercy Graves), Genevieve Angelson (Eve Watson), April Bowlby (Rita Farr), Bruno Bichir (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Drew Van Acker (Garth)

S04E06: Brother Blood

S04E06: Brother Blood
cz sk
1.12.2022
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Son-Goku

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans takže ďalšia séria asi nebude. Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací služby uvedli:

26.1.2023 | 20:34:03
RagnarokCzD

Nemasný, neslaný, divný … nevim, nějak mi to nesedí, přijde mi že 95% hereckejch výkonů sestává z postávání a čumění jako debil někam nad kameru … to se týče hlavně Dicka. :D

Jinak vlastně pořádně nevim co se na konci stalo … Beast Boy má najednou schopnost teleportovat sebe i všechny okolo, nebo co?

11.12.2022 | 10:06:56
witcherrr

Nelíbí se mi to proměny, Luthor Connor meh.. a Raven bez ikonických modrých vlasů a temné magie :(

Jinak je to půlka sezony.

8.12.2022 | 22:11:03
Lex Luthor

Conner se nám změnil na Lexe Luthora

3.12.2022 | 20:13:46

Nejoblíbenější postavy

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama