Titans
85/100 - 86×

Titans

Seriál sleduje mladou skupinu superhrdinou naverbovanou ze všech koutů světa DC Comics. V této akční a dobrodružné podívané vyjde Dick Grayson ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů zahrnující Starfire, Raven a další.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Brenton Thwaites (Dick Grayson), Minka Kelly (Dawn Granger), Anna Diop (Koriand'r), Ryan Potter (Garfield Logan), Alan Ritchson (Henry Hall), Teagan Croft (Rachel Roth), Iain Glen (Bruce Wayne), Esai Morales (Slade Wilson), Natalie Gumede (Mercy Graves), Genevieve Angelson (Eve Watson), April Bowlby (Rita Farr), Bruno Bichir (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Drew Van Acker (Garth)

Jericho

Jericho

Deathstrokeův hluchoněmý syn, který má společnou minulost s Titány.

Sezóny 1
2019 -

Informace

Celé jméno: Joseph William Wilson
Alias: Jericho
Výška: 1,85 m
Váha: 85 kg
Barva očí: zelená
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: George Pérez a Marv Wolfman
Představitel: Chella Man
Poprvé se objevil v: Tales of the Teen Titans #43 (červen 1984)

O Jerichovi

Syn drsného žoldáka Sladea Wilsona se po bolestivých zkušenostech nabytých v mládí nakonec rozhodl pro stejné zaměstnání, několikrát ale vydatně vypomohl i Titánům.

Komiksy

Jericho debutoval v komiksech roku 1984 a už ve svém originu byl popsán jako Sladeův syn, jenž od mládí zažíval útrapy. Unesl jej totiž Jackal, Deathstrokeův bývalý kamarád z armády a tak nějak způsobil, že byl chlapec už od mala němý. Jackal mu totiž prořízl hrdlo. Na základě tohoto incidentu se Joeova matka se Sladem rozvedla a odešla s ním i jeho bratrem Grantem pryč.

Jericho byl v komiksech původně blonďák. Foto: DC Comics

Joe však získal metalidské schopnosti ovlivnit každého, s kým navázal oční kontakt a postupně bylo jasné, že nebude žít život obyčejného člověka. Když tedy Deathstroke během událostí Judas Contract přijal zakázku na vystřílení Titánů, zúčastnil se tohoto dobrodružství. Během něj jej posedl démon Trigon, Troia a Nightwing jej však dokázali osvobodit. Během let se Jericho ukázal i v sérii Blackest Night či Brightest Day. V New 52 se značně změnil a už nebyl němým hrdinou, nýbrž spíše ukecaným antihrdinou. V současném DC Rebirth je opět němý a poprvé v historii komiksů bisexuální.

Filmy a seriály

Jericho se objevil v krátkém cameu ve snímku Teen Titans: Judas Contract a také v seriálu Teen Titans. V seriálu Arrow jsme viděli Joea Wilsona, jenž se od komiksového značně lišil a připomínal spíše jeho bratra Granta. Zahrál si jej Liam Hall.

Joe Wilson v seriálu Arrow. Foto: CW

Titans

Chella Man jako Jericho. Foto: DC Universe

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama