Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) S03E14: Trollhunters: Rise of the Titan

S03E14: Trollhunters: Rise of the Titan

S03E14: Trollhunters: Rise of the Titan

Film, který zakončí dění série Tales of Arcadia a vyjde v červenci roku 2021.

cz sk
1 hodina 47 minut

Epizodou číslo 14 třetí řady je označen speciální film uzavírající celou sérii Tales of Arcadia. Odehrává se až po událostech seriálu Wizards, takže předtím, než se pustíte do jeho zhlédnutí, se nezapomeňte podívat na seriály Trollhunters, 3 Below a zmíněné Wizards. Tedy všechny seriály, které závěrečnému filmu předcházejí.

První upoutávka:

Thumbnail Play icon

Druhá upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mannanaj

Teda, tak to ukázali velký prostředníček celé sérii a všem předchozím seriálům. Jim si celou dobu stěžoval, že nic nezmůže, a všichni ho museli zachraňovat. Douxie jednoznačně nejlepší postava. A ten konec, škoda mluvit. Zabili sérii Trollhunters.

31.7.2021 | 13:47:07
ReisRyos

Posledních 10 minut mohli vystřihnout. Takhle dávám o hvězdu méně.

22.7.2021 | 23:32:18

Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro)
98/100 - 11×

Trollhunters(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás