The Vampire Diaries (Upíří deníky) Tyler Lockwood se vrací

Tyler Lockwood se vrací

Tyler Lockwood se vrací

Ve třetí epizodě osmé série se dočkáme návratu Tylera Lockwooda. A co můžeme od něj čekat? To se dozvíte uvnitř článku, ve kterém najdete i fotografii s Tylerem z nadcházející­ho dílu.


16 0
1.11.2016

The Vampire Diaries by nebylo úplné, kdyby se v poslední řadě neobjevil Tyler Lockwood – Mattův nejlepší kamarád, bývalý přítel Caroline a ten, kdo nás zavedl do světa vlkodlaků a hybridů. A právě ve třetí epizodě osmé série se Tyler vrací zpět a odhalí nám nějaké důležité informace.

„Tylerův návrat bude působivý, protože celou dobu pracuje pro Zbrojnici, což jsme se dozvěděli, když se postaral o Elenino tělo,“ sdělila výkonná producentka Julie Plec webu EW. „Byl to právě on, kdo věděl, kde se nachází Elelnina rakev, to on přesvědčil Enza, aby se k němu připojil. A pak už jsme ho neviděli.“


(Tyler a Damon se znovu setkávají; Foto: EW)

Právě díky tomu, že má Tyler něco společného se Zbrojnicí, tak „zůstal součástí nadpřirozeného vesmíru, takže má informace, které ostatní nemají. Až tyto informace odhalí, zjistíme, že jsou opravdu klíčové. S jeho návratem se též pojí i velká dávka emocí, která zasáhne všechny postavy.“

Diskuze /3

megary

Popravde, nie moja naobľúbenejšia postava. Miesto Tylera a Matta by som v poslednej sérii privítal radšej aspoň do posledných pár epizód Elenu a spolu s ňou aj Katherine. Myslím, že uzavrieť sériu so štvoricou Stefan, Damon, Elena a Katherine, a to nemyslím tak, že by sa mali popárikovať, by bol lepší ťah ako pokračovať s nejakou zbrojnicou, ktorá vlastne ani nemá moc zmysel a vyťahovať doteraz nám úplne neznámu postavu ako ultimate zloducha (Sirénu)… Ja každú sériu od jej smrti dúfam v návrat Katherine… a teraz, keď hovoria stále o nejakom pekle, vo mne zase blčia strašné očakávania, či ju náhodou neprivedú aspoň po druhej polke späť.

1.11.2016 | 21:57:30
anndy

zrovna Tyler má hrát na city? no nevím. jeho postava měla sem tam světlou chvilku, ale jinak bylo o ničem.

2.11.2016 | 8:24:04
VampKošilka

Třesky plesky, hrozně se mi líbí, jak Plec říká, že s ním přijde velká dávka emocí, ale myslím, že to s nikým nejspíš ani nehne, myslím diváky. TVD už prostě moc neumí hrát na city, co si budeme povídat. Což o to, já mám Tylera ráda, chyběl mi, nicméně o odchodu Klause na to postavu házejí bobek a dělají z něj druhého Matta Donovana. K tomu ta Zbrojnice… jak jsem již napsala, oni neumí tyhle organizace v příběhu využít tak, aby to mělo grády, o tom nám přesvědčili už Augustýnci, proto moc nechápu smysl toho, aby to nějak vytahovali, ale předpokládám, že to bude jen zmínka.

Na Tylera se těším, snad to nebude jen o tom, aby tlachal o tom, jak se vede Elenině rakvi, to už by bylo moc okaté. Snad bude mít scény se všemi postavami, hlavně bych chtěla vidět nějakou scénu s Caroline. A ten knírek… no, jeho věc, ale nesluší mu.

2.11.2016 | 10:48:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás