Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Haraldson

Haraldson

Jarl, dodržující severské tradice.

Sezóny 1
2013 - 2013

Jarl jedné z oblasti Vikingů. Svou pozici si vysloužil činy a slávou, kterou pozbyl v minulosti svou rolí válečníka. Jako jarl dodržuje severské tradice a každoročně podniká výpravy na východ, za účelem vyplenit tyto krajiny.

Časem si začne uvědomovat svého konkurenta Ragnara Lothbroka, který má velké ambice na to, aby jej přemohl. Ten se proti němu vzpírá v jeho severské tradici, když chce začít plenit Západní končiny, o kterých nikdo nic neví. Haraldson si stojí za svým názorem, že na západ od jejich země není nic víc, než oceán.

Haraldson má manželku Siggy, s kterou zplodil dva syny a dceru Thyri. Jeho dva synové ale byli zabiti a Haraldson má od té doby zlomené srdce z jejich ztráty.

Haraldson je…

  • manželem Siggy
  • nevlastním bratrem Knuta Tjodolfa
  • otcem Thyri a dalších dvou synů (oba dva mrtví)

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skuggsjá

Překvapilo mě že postava kterou hraje není taková jaká se ze začátku zdá a jen se drží severských „tradic“ aby přežil. Herec dobrej. 85%

6.9.2017 | 6:14:56
sabiburesova

Dobře zahráno:)

28.8.2017 | 9:46:52
luxor98

100% za vynikajúceho Gabriela Byrnea.

12.8.2013 | 19:03:23
KevSpa

Když ten Gabriel si to prostě dává. :-)

webmaster, korektor
9.3.2013 | 16:04:21

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama